Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb,...

Mi volt a legextrémebb, legfurcsább vagy leghaszontalanabb ajándék, ami a csemetéd valaha kapott?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 10:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a legextrémebb az volt, amikor az 1 éves fiamnak az anyósom turkált egy 116 méretű farmert, aminek rózsaszín csipke szegélye volt...
2011. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

7 hetes kislanyom kapott csokit anyosomektol es volt sertodes, hogy miert nem kostolhatja meg :S

11 honaposan karacsonyra babatornaztatot kapott.Huzta vonta a lakasban aposom meg mindig raszolt, hogy nem szabad igy jatszani vele...es el is vette, hogy ha nem tud szepen jatszani, nem kapja meg.Persze en meg morogtam magamban, hogy miert nem olyan jatekot vesznek neki ami a koranak valo, vagy ha mar vettek valamit, akkor engedjek jatszani, ugy ahogy O szeretne.Megkoszontuk az ajandekot es otthon odaadtam neki, mert nem hinnem, hogy baja lenne a jateknak attol, hogy huzogatja a szonyegen.

2011. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is kapott virágmintával hímzett farmert (otthon mindegy miben játszik alapon) és rózsaszín body-t. Merthogy a fiúknak is divat a rózsaszín. Ja, csak nem az én fiamnak!
2011. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2011. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom a 2. szülinapjára kapott 1000 db-os kirakót anyósomtól. Azóta már 5 éves, de még most sem tervezem kibontani :))
2011. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy évesen fémből készült süteményes dobozt (a sütit majd a szülők megeszik felkiáltással), igaz autó alakú és télapós mintája volt. Két és fél évesen gumikacsát.
2011. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!