Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyermek szuletése után más...

A gyermek szuletése után más is észrevette, hogy megváltozott?

Figyelt kérdés
En, a korábban háttérbe húzodo, hangosan és bizony néha elég nyersen reagálok, hamarabb felhúznak emberek. magabiztosabb lettem, és hatáorozottabban kiállok a nézeteim mellett (akár a kicsivel kapcsolatban is). sajnos tobb embert megbántottam már, ma sajnos anyosomnak szoltam be - nem akartam megbántani, csak értheto akartam lenni és hirtelen, gondolkodás nélkul szoltam. Lehet, a fáradtságtol kevesebb a turelmem, vagy játszanak a hormonok? vagy mindig is ilyen voltam, csak nem tudtam rola?:)
2009. máj. 2. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia


én másfél hónapja szültem és hasonló "problémával" kűzdök. Annak tudom be, hogy az életem is gyökeresen megváltozott és sokkal magabiztosabb és tudatosabb lettem mióta anya vagyok. Nem szeretném, ha mások határoznák meg hogyan neveljem a babám és ezért már a tövénél akarom megfogni a dolgot. Tehát nem engedem, hogy azt gondolják, hogy - a férjemen kívül - bele szóljanak a gyereknevelésünkbe. Lehet ez idővel változik, de most annyi minden új dolog van, hogy egyenlőre nem tudom magam lestoppolni.

Sok sikert és nyugi idővel megnyugodsz, de ugyanolyan nem leszel, hisz teljesen megváltozott az életed!Szerencsére:).

2009. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez valamilyen szinten normális,most jutottunk el odáig,hogy igazi felelősséget vállalunk valakiért....én is sokkal ingerültebb és makacsabb vagyok.Bár nálam a kialvatlanság is nagyban dominál ebben.Ha már érzem,hogy nagyon elviselhetetlen és fáradt vagyok,inkább ha tehetem elvonulok aludni,vagy csak nem szólok senkihez.Nálunk mivel egy telken élünk az apósommal(aki különben egy arany ember)néha én is keményebben beszólok neki,mert etetni akarja a babát...meg ilyenek.

Kitartás,majd előbb utóbb lenyugszunk.

2009. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért érdekes, mert velem épp fordítva történt.Nyers, pökhendi és magamnak való voltam.Most sokkal simulékonyabb és megértőbb, türelmesebb vagyok.Engem lenyugtatott a kicsi és toleránsabb vagyok mindenkivel.
2009. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!