Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel? 27...

Más is van így ezzel? 27 vagyok, főiskolai végzettséggel, vezető munkabeosztással, férjnél vagyok, babát tervezünk ... nincs is semmi gond, csak annyi hogy 18nak jó, ha kinézek (alacsony vagyok, babaarc, családban van :)).

Figyelt kérdés
Állandóan azon jár az agyam, hogy nagy hassal sajnálkozni fognak, hogy szegény, biztosan véletlenül besikerült. Voltak már vicces szituk, főleg, amikor elkezdtem dolgozni, de már megszokták és tudják mire vagyok képes (mármint szakmailag). De nem szeretem az ilyen szitukat, ilyenkor én égek. Ne értsetek félre, nincs semmi más gondom magammal, csak néha tényleg zavaró, ha csitrinek néznek, most pedig különösebben a terhesség az, ami miatt aggódom: én élvezni szeretném ...
2009. máj. 2. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, mi a a gond, de tényleg? Zavar, hogy 18nak nézel ki, sikeres vagy és elégedett, mindemellett babázni is fogsz hamarosan? Hmm.
2009. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj,de ha neked ez annyira égő vagy kellemetlen vagy mi,akkor tényleg lehet,h 18 éves vagy!Nem való neked még baba ha ezeket így fogod fel!Szard már le,h ki mit mond!Csak te legyél boldog!!!
2009. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocs, de adtak már neked a buszon 25 évesen feles jegyet? Aztán meg ordított veled a buszsöfőr, hogy az egész busz hallotta ... bocsi, de nem kioktatást kértem.
2009. máj. 2. 23:00
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem a terhesség a kellemetlen, hanem az ilyen szituk!
2009. máj. 2. 23:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz már másokkal. Én 24 voltam mikor még a személyimet is elkérték mert pezsgőt vettem. 25 évesen meg szültem és senki nem kritizált, pedig tényleg én is 10 évet letagadhatok:)
2009. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi én tényleg nem kioktatni akartalak,csak tényleg ne foglalkozz másokkal!Én évek óta várok,h babám legyen!De te szerencsés vagy és nehogy már a hülye meberek akasszanak ki!!!sok sikert!és még egyszer ne haragudj!
2009. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kioktatni akarlak, de szerintem is butaság ilyeneken agyalni. Az számít, hogy veled mi van, nem az, hogy más mit gondol. Ez ne befolyásoljon semmiben sem. Amúgy sokan örülnének, ha 18-nak néznének ki. Én 22 vagyok, de legalább 30-nak nézek ki szerintem így szülés után. Majd te is megnőiesedsz a terhesség alatt.
2009. máj. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 vagyok annyinak is nézek ki. 7 és fél hós a fiam, és a legtöbb kérdés így hangzott el mikor megláttak minket kettecskén. Jajj! Besikerült baba? Én meg már röhögve fordulok sarkon. Ők nem tudják, hogy másfél évig próbálkoztunk a férjemmel, és már kezelés előtt álltam mikor teherbe esetem a kisfiammal. Ne érdekeljen a többi ember, foglalkozz magaddal a pároddal és sok sikert a babához. (Ezt a kicsit gyermeteg felfogást meg hagyd el, hisz már 27 vagy!) Örülj, hogy 18nak néznek. Majd a gyerek és a hajnalozások éjszakázások után tényleg a valós korod fog látszani :)
2009. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 19.5 voltam,amikor szültem,és amikor a fiam suliba került,az első szülőin "felelősségre vontak",h miért a testvérét küldték el,és nem a szülők jöttek...na,bumm.Majd később büszke leszel erre.
2009. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, örülj hogy 18-nak nézel ki! Sokkal jobb, mint nekem 27 évesen, 16 éves kiscsaj csókolomot köszön...jaj mondom nem vagyok én olyan öreg! Pedig szerintem nem nézek én se ki 27-nek. Volt egy néni aki megkérdezte, hogy miért vállaltam ennyire korán kisbabát, ez tök jól esett hogy fiatalabbnak nézett.. Egyébként engem a terhesség is öregbített, híztam 15 kilót, ettől olyan anyukásabb lettem.

Üdv: 36 hetes kismama

2009. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!