Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel? 27...

Más is van így ezzel? 27 vagyok, főiskolai végzettséggel, vezető munkabeosztással, férjnél vagyok, babát tervezünk ... nincs is semmi gond, csak annyi hogy 18nak jó, ha kinézek (alacsony vagyok, babaarc, családban van :)).

Figyelt kérdés
Állandóan azon jár az agyam, hogy nagy hassal sajnálkozni fognak, hogy szegény, biztosan véletlenül besikerült. Voltak már vicces szituk, főleg, amikor elkezdtem dolgozni, de már megszokták és tudják mire vagyok képes (mármint szakmailag). De nem szeretem az ilyen szitukat, ilyenkor én égek. Ne értsetek félre, nincs semmi más gondom magammal, csak néha tényleg zavaró, ha csitrinek néznek, most pedig különösebben a terhesség az, ami miatt aggódom: én élvezni szeretném ...
2009. máj. 2. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár én fiatalon szültem (20 évesen), de nagyjából értem mire gondolsz. 22 évesen az orvosnál egy néni megkérdezte, hogy atya ég, hát mennyire fiatal vagyok, 15 éves? Mondjuk én ezen jól szoktam szórakozni, leesik az álluk amikor megmondom, hogy mennyi idős vagyok, szerintem ez vicces. Anyukám 47 éves, és ha én éppen nem vagyok ott és csak ő sétál a gyerekkel, senki nem hiszi el, hogy ő a nagyi :) Ő is ilyen típus mondjuk, kb. 30-35 évesnek néz ki. Szerintem az sosem baj, ha fiatalnak néznek. Mondjuk az, hogy engem 15-nek, az annyira talán nem előnyös, de 30 évesen tuti örülni fogok neki. De engem így sem bosszant.
2009. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a megértést, örülök, hogy valaki érti, mire gondolok. Nem szoktam belőle nagy problémát csinálni és a jövőben sem fogok, csak mindig egy kicsit kiakadok, ha újabb beszólást kapok, persze aztán továbblépek. Csak tudni akartam, vannak-e haso
2009. máj. 4. 07:50
 13/14 A kérdező kommentje:

... hasonló tapasztalatok!

Köszi mindenkinek a válaszokat! :)

2009. máj. 4. 07:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia. 30 éves vagyok és talán egy éve volt mikor utoljára el akarták kérni a személyimet. Ugye most viccel kérdeztem.

Régebben úgy 20 és 25 év között engem is nagyon zavart, hogy fiatalabbnak néztek. Pláne hogy 21 évesen szültem. Mikor valaki azt köszönte hogy szerbusz hát az idegbaj kerülgetett. Hisz már rég el hagytam a tini kort és volt egy gyermekem. Ma már talán nem néznek tinink ,de 30-nak sem nézek ki. Hasonlókat érezhetsz te is most, annyi különbséggel, hogy engem nem érdekelt, hogy mások mit fognak gondolni, hogy vajon miért szültem gyereket.

Ha szeretnétek babát hát csak rajta sok sikert hozzá és ne foglalkozz másokkal.

2009. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!