Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Saját házba vagy albérletbe...

Saját házba vagy albérletbe született a babátok?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok ekkor? Tervezett volt?
2011. okt. 23. 19:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

az 1 millióra én is kíváncsi vagyok....nekünk csak 200 ezer:(


Szülőknél lakunk,tervezett baba,most 15 hónapos,én 30 vagyok,férjem 35

2011. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Albi. Párom 31, én 28 és 19 terhes vagyok. Tervezett baba. Szeretünk itt lakni, nagyon szép lakás. Itt élünk már 2 és fél éve, otthon érezzük itt magunkat, nem olyan, mintha valaki más lakásában vendégeskednénk. Persze majd néhány év múlva szeretnénk saját házat, de egyelőre ez a megoldás tökéletes. Nem akarjuk lekötni magunkat, mert lehet, hogy másik városba kell költöznünk néhány éven belül.
2011. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Azt akartam írni hogy 19 HETES terhes vagyok :)

Utolsó voltam.

2011. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31 illetve 34 voltam a gyerekek születésekor, tervezett volt mindkettő. Saját családi házban lakunk.
2011. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A saját lakáson, ugye nem hiteles lakást értetek? Mert az ugye nem saját.


A kérdésedre a válasz: Kisfiam anyu és én lakásomba, onnan költöztünk bérelt lakásba és azóta lett egy kislányunk is, a bérelt lakásban élünk jelenleg is.

2011. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21 voltam párom 28 nem tervezett baba volt anyósnál laktunk.Most vettünk pár hónapja(hitelre)házat de költözni majd csak fél év múlva fogunk mert újjítjuk.2,5 éves a fiam már.Albérletbe is szültem volna de itt jobb volt(nekünk)anyósnál mert amíg itt laktunk baba előtt,alatt addig egy albérlet árát minden hónapba félre raktunk.Nem sokat kellett bele adnunk a kajába/rezsibe potom pénzekről van szó.Munkaviszonyom nem volt így kezdettől gyest kaptam,de szerencsére tudtunk spórolni a házra.A hitel nem sok rajta,de hiteles(csak mert vki megjegyezte hoyg ez még nem saját....egyetértek különben)
2011. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Albérletbe. 28 éves voltam, és nagyon vártuk!
2011. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Saját garzonba született, aztán vettünk családi házat (hiteles). Férjem 25, Én 23 voltam akkor.
2011. okt. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32 évesen, tervezett baba volt, saját családi ház (férjem öröksége).
2011. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az első baba saját lakásba született, tervezett volt. Én 30, férjem 32 éves volt.

A második baba saját családi házba érkezett már (lakást kiadtuk albérletbe)

Tervezett volt. Én 32, férjem 34 éves volt akkor.

Most várjuk a 3. babát.


Férjem vállalkozó, sokat van itthon, de így is megvan a havi 6-700.000 Ft-os bevétel+ amit az állambácsi a gyerekek után küld (az ugye nem sok) :(

3 autót tartunk fent és a 150 nm-es családi házat. Az albérlet saját magát...így majd az a lakás megmarad későbbi befektetésnek.

2011. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!