Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól tervezi a kormány a...

Mikortól tervezi a kormány a GYED 1 évre történő lerövidítését?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam róla cikket a neten, hátha ti tudnátok nekem segíteni. 6 hetes terhes vagyok, decemberre vagyok kiirva.
2009. máj. 4. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy akik majd most szülnek,Ők már csak 2 évig kapnak juttatást.Nagyon örülnék ha ezt elfelejtené a kormány,mert gondolom nagyon sok anyuka fel van háborodva!Én is.Sokan nem tudják hova tenni a gyereket,így borzasztó nehéz ezt megoldani.Nekik nagyon könnyen jár a szájuk,tele vannak pénzel megtudnak oldani minden problémát...Nem tudom mi lesz,de CSAK annak van válság,aki dolgozik,és aki becsületes...
2009. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, védőnő is megerősített, hogy akik most terhesek, és még az éven szülnek, azokra nem vonatkozik, csak 2010től lesz bevezetve. Akik most estek teherbe, vagy ezután fognak, azok már csak 1 évig kapják, és utána 1 év a gyes, vagy akinek nem jár a gyed, az 2 évig kap gyest. Eddig így áll a helyzet, legalábbis tudomásom szerint. Aztán majd kiderül.
2009. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is kérdeztem a Politika rovatban és azt a választ kaptam, hogy 2010 május 1-től született babákra fog vonatkozni. Szóval ránk még nem. Én 5 hetes vagyok.
2009. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 4. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!