Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megszült a barátnőm. Mit...

Megszült a barátnőm. Mit vigyek neki, ha megyek babalátogatóba?

Figyelt kérdés
a babának már tudom mit viszek, de az anyukának mit lehetne? Gyümölcsre gondoltam, de nem tudom mit lehetne vinni,mit ehet? (gondolom szoptatni fog, bár még a kórházban vannak)
2011. okt. 27. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó reggelt kekszet, gyümilevelt, és kész. És ne maradj sokáig, max. 15 perc, hadd pihenjen!!!
2011. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valami hashajtót :) aszalt szilva

komolyan. gyümölcslé is lehet

2011. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát én örültem ha voltak nálam látogatók.Gyümölcslevet vigyél.
2011. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Császárral szült.

nem a kórházba akarok menni,hanem ha már ijöttek. Ha már a kicsi olyan 3-4 hetes lesz.

2011. okt. 27. 14:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is örültem, de közben rosszul is voltam. Majd látni fogod, meg meg is kérdezheted, hogy pihenne-e inkább, vagy van-e kedve beszélgetni
2011. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

100%-os gyümölcslé, csoki.

Én ennek örültem:)

2011. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most már értem a kérdésed: narancsot ne vigyél, mert savas. a kis magvasok allergizálhatnak. minden más mehet
2011. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én sütinek örültem anno akkor a legjobban vagy a kedvenc kajámnak.sztem ha sütnél neki vmit el lenne ájulva:)
2011. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem hoztak: banánt, meg bon-bont. Ja meg sütit, meg egyik kedves barátnőm hozott alkoholmentes sört. Nem vicc, mert a kórházban is attól indult be a tejem és meséltem neki és hozott ő is már haza.
2011. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En huslevesnek orultem a legjobban :) meg pogacsat is ettem volna :)
2011. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!