Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megszült a barátnőm. Mit...

Megszült a barátnőm. Mit vigyek neki, ha megyek babalátogatóba?

Figyelt kérdés
a babának már tudom mit viszek, de az anyukának mit lehetne? Gyümölcsre gondoltam, de nem tudom mit lehetne vinni,mit ehet? (gondolom szoptatni fog, bár még a kórházban vannak)
2011. okt. 27. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is egy jó kis házi koszt esett jól:) Egy finom krumpli leves vagy rántott husi!De jó hogy van ilyen barátnője:)
2011. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja értem,úgy már más ha otthon lesznek mikor mész.

Én is császárral szültem.Olyan gyümölcsöt ne vigyél ami puffaszt,a seb miatt.Ha hozzánk jött valaki nekem bon-bont hoztak.Szerintem vigyél te is azt,azzal nem lehet mellé lőni.

2011. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én egy nagy tál rántotthusinak meg fasírtnak örültem volna, hogy ne kelljen főzni. Erre kaptam egy csomó nyers húst:S Annak is örültem, 3 hétig nem költöttünk kajára, imádtam a rokonokat, de igazából rántott husira meg fasírtra vágytam volna.
2011. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kórházba szerintem még nem kell bemenni.... Én kajának örültem a legjobban. Gyümit nem ehet, max almát. Rostos lé sem javallt ha szoptat, csak víz meg max néha tea. A babának én a Dm utalványnak örültem a legjobban. (mindenki finnyás rá, mit használ, azon bármit vehet, akár mást is, ha a babának megvan minden. De pelenka mindig kell...és ő dönti el milyet vesz)
2011. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!