Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemi erőszak után? Elvetetni...

Nemi erőszak után? Elvetetni a magzatot? Megtartani, és örökbe adni? Megtartani, felnevelni, szeretni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?
2011. okt. 31. 21:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

a törvény engedélyezi ilyen esetben az abortuszt !

Én nem vagyok az abortusz hive, de lehet hogy nem tartanám meg, mert örökké erre emlékeznék.

2011. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy engedélyezi! Én az érzelmi részére vagyok kíváncsi.
2011. okt. 31. 21:35
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Én elvetettem. Mindig arra az esetre emlékeztetett volna. Így sem volt könnyű túllépni rajta, nem is tudtam teljesen, halálomig kísér az emlék. De utáltam volna azt a helyzetet, ha esetleg a gyerekemre nézek és az a dög jut eszembe, aki miatt a gyereket is meggyűlölném. Nem mertem vállalni. Inkább abortusz.
2011. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
elvetetni. nem lehet egy nőt azzal büntetni még pluszban,hogy meg is szülje a gyereket.
2011. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 wartburg353s ***** válasza:
100%
Ez iszonyatos lehet. Most azt mondom, hogy megszülném a gyereket, de együtt élni vele? Félek, hogy ha bármi hibát elkövetne szegény, rögtön az jutna eszembe, milyen körülmények között fogant. Ha meg örökbe adnám emiatt, akkor biztos lelkifurdalásom lenne. Szörnyű lehet ilyen helyzetben dönteni, remélem, minél kevesebben kerülnek ilyenbe.
2011. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Örökbe adni semmiképp, igy is annyi rossz ember van, és ha nem kap megfelelő szeretetet az életben, és rossz társaságba kerül ki tudja mi válik belőle?? És mégis az én vérem.. nem hagynám hogy ilyen élete legyen! Ha örökbe adod - nem lesz jó élete, hiszen nem lenne édesanyja, csak gondozók, és nevelőszükőkhöz kerül jobbra-balra. Ha már megszülném felnevelném, de nem adnám örökbe senkinek, inkább elvetetném ha nemi erőszakról lenne szó. Örökre arra emlékeztetne, és arról nem a már megfogant gyermek tehet, ő csak megfogant és nem tudnék úgy rá nézni mint egy szerelemgyerekre! Sajnálom!
2011. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elvetetném.Sajnos volt benne részem-a nemi erőszakban-de szerencsére nem maradtam terhes.Azt hiszem az végképp padlóra küldött volna.
2011. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Nem tudnám megtartani.Őt is büntetném magamat is.A lelke tönkre menne mert nem tudnám szeretni.Pokoli helyzet.
2011. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvetetném, nem tudnám megtartani.
2011. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy szeretném megtartani a babát és már azért is szeretném és gondoskodnék róla, mert nagyon-nagyon sajnálnám, hogy ilyen f@sz "apja" van.


De soha nem voltam ilyen helyzetben, lehet hogy "élesben" máshogy reagálnám le.

2011. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!