Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Miért csak anyukák...

Anyukák! Miért csak anyukák válaszára vagytok kíváncsiak?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje látogatom ezt a témakört és feltűnt, hogy egyes anyák számára elképzelhetetlenek tűnik, hogy apuka válaszoljon és úgy teszik fel a kérdésüket, mintha csak anya válaszolhatna egy nem nemi specifikus kérdésre.

Ez egy fajta tudatos nemi sovinizmus, vagy tudat alatti?


2011. nov. 1. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

nem úgy értettem:))))

Hanem általában gőzük nincs arról, mi fán terem a peteérés, a tojcsis nyák (:)), vagy az ovuteszt

2011. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor az én férjem a kivétel. Igaz, biológus, de többet tud a ciklusról, mint én, és mindig rajta van a témán is. :o)

második

2011. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Off: A teherbeeséshez nem csak "tojcsis" nyák, meg peteérés stb kell, hanem a férfi "cucca" is, amivel szintén adódhatnak problémák, sőt...
2011. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Na megint egy ilyen kérdés. :)


Amúgy reagálva korábbiaktól az ilyen kérdések zöme nem anya specifikus.

Ezt a kérdést akkor írtam ki, amikor valaki azt kérdezte, hogy a postás szombaton menni fog e, illetve most egy kérdés volt, ami a bevásárlásról szólt.

Nem tudom hogy máshol hogy van, de mivel a születés utáni első két évben lényegében az én fizetésemből élt az egész család így akarva akaratlanul is tudtában voltam, mi mennyi és hol mit kell spórolni.

2011. nov. 11. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!