Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintem a nagy-bevásárló...

Szerintem a nagy-bevásárló áruházakba kéne csinálni külön kasszát a kisgyerekes családok számára, szerintetek?

Figyelt kérdés
Sokan vagyunk akik nem tudjuk kire bízni a gyereket és így vinni kell őt is a havi nagy vásárlásra. Főleg így ünnepekkor rengetegen vannak mindig. Én úgy gondolom, hogy egy külön kassza jó dolog lenne, ahova csak az olyan vásárlók állhatnának be akikkel pici baba is van vagy épp állapotos nő akin látszik is azért a terhesség
2011. nov. 6. 15:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
21%
Nem tűnt fel, hogy itt már régóta nem a külön kassza a téma, amit el sem várt egyikünk sem, hanem a te felsőbbséges, "kihaénnem" okoskodásod? Az dumáljon bele a gyereknevelésbe aki már tudja miről is szól. Elméletben én is nagyon okos voltam, aztán megszületett a kétkislányom. Most te komolyan nem tudsz olyan helyzetet elképzelni ahol nem tudod leakasztani aput a szögről mikor vásárolhatnékod van? És ehhez nem kell 3-4 gyereket potyogtatni (mellesleg tisztelem azokat akik ennyit nevelnek szépen. Nekem a két sajátomtól is égnek áll néha a hajam). 1 gyerekkel sem olyan egyszerű az élet. De azért nehogy már te akard eldönteni ki hányat vállalhat. Eszem megáll.
2011. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
18%
Én sem a külön kassza témára reagáltam másodjára, hanem erre a kioktató "minek potyogtatja az ilyen a gyereket" stílusra. Mint írtam korábban is, a külön kassza ötletét max.humorosnak tartom, elképzeltem ahogy egymás után csak gyerekes szülők állnak be egy sorba és azon méláztam, hogy talán akkor toleránsabbak lennénk, mi anyukák is egymással hiszen látnánk, hogy senkinek se könnyű mondjuk. De már itt is előjött, hogy ez irreális gondolat volt a részemről, hiszen a kedves anyuka társ máris sommás véleményt fogalmazott meg más anyukákról...Úgyhogy akkor végülis mit várjak a NEM anyukáktól..:///
2011. nov. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha lenne külön kassza kisgyerekeseknek, én akkor se mennék gyerekkel semmi pénzért.
2011. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 23-as Hozzászóló!

Elméletben olyan könnyen megy minden! Megnéznélek gyakorlatban,ha tényleg nem tudod kire bízni a gyermeket! Otthon hagysz egyedül egy-vagy több gyereket?? - gratulálni tudok,ha Te képes lennél ilyen felelőtlen döntést meghozni!


Kedves Kismama!

Talán nem kellene általánosítani!

A három gyermeket mi a sok szép pillanatért vállaltuk fel,amit jobbára én élek meg Velük,mert apuka dolgozik. Mint írtam,ez egy szép kihívás! Az,hogy Neked most nem hőn áhított vágyad 3-vagy több gyermek,az a Te magánügyed!

Nem tudom,mi értelme van itt hepciáskodnod? Ha van olyan akire majd rá tudod bízni a gyermeked,míg Te elszaladsz intézni az ügyeidet,akkor Szerencsés vagy! Ha kocsival szaladgálsz és nem kell sétálnod,szerencsés vagy! Élvezd ki ezeket a dolgokat!

De tényleg gondolj majd vissza a szavaidra akkor,ha Te is olyan helyzetben leszel,hogy fájós -dagadt- bokával kell sort állnod akár hol,vagy csak egyszer nem tudod kire bízni a gyermeked,és magaddal kell vinni,és üvölteni kezd! Kívánom,hogy tapasztald ki az emberek "előzékenységét" -főleg ez utóbbi esetben! Roppant kellemetlen tud lenni! De Te ezt pont amiatt a rózsaszín köd miatt nem látod,amit úgy hívnak,hogy "család általi segítség"! Sokunk nem ilyen szerencsés,de ezt most ne úgy értsd,nem panaszkodom- még mielőtt kiforgatnád a szavaimat!- nekem nagyon jó így,nem is érezném magam jó anyának,ha állandóan másra bíznám a csemetéimet! Nem azért szültem Őket,hogy lerázzam amikor csak lehet! Tehát kérlek,ne általánosíts! Míg én nem tolakszom előre,sőt,pl terhesen-nagy pocakkal- a házidokinál,a két gyermekkel,meg a gyógyszertárban is ugyan úgy kivártam a sorom,nem vártam el,hogy előre engedjenek csak azért,mert pocakos vagyok és még két 5 év alatti gyermekem is van! Ja,és mivel még valószínű ebben is találsz kivetni valót,közlöm,hogy ennek tetejében 25 éves vagyok!

Boldog babavárást Neked,és egészséges kisbabát!! :-)

2011. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

az anyám mi lett itt

nekem egy gyerekem van és nem is tervezek többet, de akárhogy is van vinni kell magunkkal, újabban azt vezettük be, hogy hajnal 4kor megyünk vásárolni, mert akkor csak pár ember lézeng


aki meg csak 1-2 dolgot vesz és kis kosárral van azoknak van külön kassza és csak ők állhatnak be a önkiszolgálós kasszához is

2011. nov. 7. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!