Vállaljak gyereket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ti mit gondoltok.... Szóval 26 múltam, nagyon régóta szeretnék már egy kisbabát, kb 3-4 éve... Nem vagyok az a "szerelmes" típus, eddig még csak egyszer estem szerelembe, de most találkoztam valakivel, akivel érzem, hogy más! Ő is annyi idős, mint én, éjjel nappal együtt vagyunk, de még csak 2 hónapja ismerjük egymást. Mind a ketten nagyon szeretnénk már babázni, és úgy vettem észre, hogy a páromnak ez lenne a mindene, ha én teherbe esnénk... Nem tudom mit csináljak... kezdjünk el próbálkozni?
2011. nov. 6. 17:49
 1/9 Maric Őrangyal ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
2 hónap nagyon kevés.Költözz össze a pároddal,majd akkor kiderül minden.Lakva ismeri meg egymást az ember.Én 16éve vagyok házas,tudom hogy működnek a dolgok.
2011. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pár hónapot én is várnék még.
2011. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én anno nem tettem fel ilyen kérdést senkinek,és nagyon jól döntöttem! 19 voltam akkor,a párom 5 évvel idősebb nálam. Akkor már volt Neki saját háza,kocsija,mind a ketten dolgoztunk,tehát nem a semmire szültem és nem a szülők nyakán voltunk. (Ezt csak azért jegyeztem meg,mert nem tudom Nálatok mi a helyzet!)

Májusban jöttünk össze,szerettem Vele lenni,Ő volt az első,aki mellett eszembe nem jutott másra nézni!-ez nálam nagy dolog!- soha senkit nem csaltam meg ténylegesen!!

Májusban összejöttünk,júliusban -közös elhatározásra- összehoztuk az első lányunkat. Azóta 3 lányos boldog család vagyunk!! Imádjuk egymást!! Igaz,voltak összecsörrenések,de egyik sem azért,mert akármelyikünk is megbánta volna azt,hogy család lett!- egyéb tényezők játszottak szerepet,de a kapcsolatunk túlélte!

Nekem jól alakult,szerencsés vagyok!

De ez csak egy példa!

Ha most kerülnék abba a helyzetbe,ezzel a fejjel már nem vállalnám be ilyen hamar,mert rosszul is elsülhet!


Remélem jól döntesz,és szép,nyugodt életetek lesz!!! :-)


Üdv:3gyerkőcös

2011. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is várnék a helyedben. Az én párom 6 hónap járás után kérte meg a kezem, 1 év együttlét után házasodtunk össze. De éreztük mindketten, hogy ez kevés idő volt, bizony voltak nagy veszekedéseink. Még jó, hogy gyerek nem volt. Hiába imádjuk egymást, jó pár évbe telt, mire megtanultunk úgy együtt élni, hogy jöhet a baba. 8 éve vagyunk házasok, 2 éve született a fiunk. Nem bántuk meg, hogy vártunk. Igaz, hogy lakva ismerszik meg az ember.
2011. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nővérem 2 hónapja se ismerték egymást mikor becsúszott a gyerek (most volt augusztusba 1 éves), még együtt vannak, de nem garantált hogy együtt is maradnak.

Én 4 éve vagyok együtt a barátommal, együtt lakunk 1,5 éve, már rögtön a kapcsolatunk elején tudtuk hogy legy gyerekünk most még azért nincs mert még suliba járok.

2011. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja utolso vagyok

a helyetekben én még várnék, mindenféleképpen költözzetek előbb össze hogy tudtok e együtt élni.

2011. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértelek, hogy szeretnél nagyon babát, hisz már 26 vagy. De hidd el nekem egy jól működő kapcsolat mindennél fontosabb. Baba mellett nagyon nehéz, jó feleségnek és anyának lenni, szinte újra bele kell tanulni a szerepekbe. Kell egy kis közös idő együtt, utazásokkal, feltöltődéssel, hogy legyenek emlékek.
2011. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen várj egy kicsit még a babával. Nálunk 4 hónap után csúszott be a baba, és úgy döntöttünk megtartjuk, és összeházasodunk. Nagyon nehéz volt az első 2-3 év, pedig saját házunk, autónk volt, tehermentesen. Mindketten dolgoztunk, nem voltunk gazdagok, de alapvetően nem volt akadálya a gyerekszülésnek. :)

Ne érts félre, nem bántam meg, hogy így döntöttünk, de borzasztó nehéz volt az elején. Még mi magunk sem szoktunk össze teljesen, és akkor jött egy teljesen új helyzet, új problémák. Nekem egyszerre kellett megtanulnom hogyan legyek jó anya, jó feleség, hogyan kell másokkal együtt élnem. A gyereknek sem volt jó, mert nem tudtam 100%-osan teljesíteni felé sem, a férjemnek sem volt jó, mert rengeteget vitáztunk, mire összecsiszolódtunk egy családdá. Ha lett volna időnk egymásra az elején, sokkal könnyebb lett volna mindannyiunknak.

2011. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!