Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen autósülést válasszak?

Milyen autósülést válasszak?

Figyelt kérdés

Lányom kb. 12 kiló, mindjárt kinövi az eddigit. Keresek, kutatok, de választani nem tudok.

9-25 kilós határig csak pár darab van, nem túl nagy a választék, 36 kilósig vannak jók, szépek, de ezt nem ajánlják.

Szóval 9-25 kilóg, kb. 25-30 ezer forintig, legyen kényelmse, karfája, állítható magasságú fejtámla, esetleg dönthető.

Sok pierre cardint láttam jó áron, ezek jók?

Köszönöm előre is a segítségeteket!


2011. nov. 6. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk 0-25-ös van: Espiro Optima. Lányomat sokfélébe beleültettük és ez volt a legjobb. Mi újonnan 26ezerért vettük 3 hónapja.

Ne riasszon meg, hogy 0-25-ös és nem 9-25-ös. Nem jelent semmit, ugyanúgy elfér benne, kényelmes és jó. Dönthető is, menet közben is akár.

[link]

2011. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia,bocsi,kicsit off,de miért nem ajánlják a 36 kg-ig osat?

Mi egyébként ilyet tervezünk venni,engem meggyőzött a töréstesztje [link]

2011. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A cybex pallas tenyleg szuper. En olyat neztem ki (rengeteget megneztunk, olvasgattam, stb), de vegul nem ezt valasztottuk, mert a fiam mar 15 kg felett volt akkor kicsival es nem lett volna ertelme ezt venni.

De igy is cybexnel maradtam es szuper.

2011. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

off

előzőnek: A pallast autóba is próbáltátok? Ha igen,milyenbe?mert sok helyen olvastam,h nem érte át az öv...

Igazából úgy is ki fogjuk próbálni,csak nem akarom annyira beleélni magam,h megtaláltuk az "igazit",aztán nem is lesz jó az autóba:D

2011. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, mi beleprobaltuk, mert ismerosnek is volt es tole elkertuk.

Nekunk 5-os bmw-nk volt, abban aterte az ov, akiktol kertuk, azoknak ujabb Passat-ja van es nekik is jo a kocsiba az ules.

2011. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért nem ajánlják, mert nagy súlyhatárt ölel át, és nem biztos, hogy megfelelő lehet egy 1 éves gyereknek, meg egy 10 évesnek.

Ezt mondjuk nem szakembertől hallottam, hanem itt a gyk-n olvastam anyukáktól.

De ahogy a kérdésemnél olvasom, lehet, hogy 9-36 kilóig valót veszek, mert ott sokkal nagyobb a választék.

2011. nov. 7. 11:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nekünk suzuki swiftünk van, a graco hordozót is alig tudtuk bekötni, erősen rá kellett térdelni, hogy a biztonsági öv átérje. Jó, hogy írtátok, mert erre nem is gondoltam.
2011. nov. 7. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi ilyet vettünk nemrég, szintén Suzuki Swift-be:

[link]

Ezt a nagyi kocsijába vettük.


A miénkben egy BeSafe izi comfort X3 (9-18 kg) van, ami lényegesen jobb, biztonságosabb, kényelmesebb, de anyagilag nem fért bele még egy ilyen drága ülést venni. Így esett a választás a Touragoo-ra.

Úgy vettük meg, hogy ki sem próbáltuk a boltban, mert a gyerek nem volt hajlandó beleülni. :)

Szerencsére elfogadta, ebben is szeret utazni.

Annyira nem dönthető, mint a másik, de ezt az ülést eleve nem használjuk hosszabb útra.

2011. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kocsiba mindenképpen próbáljátok ki, hogy be lehet-e kötni, befér-e.

Nekünk kicsi kocsink van, és volt, amelyiket nem lehetett bekötni! Az eladó hívta fel erre a figyelmet és utána segített is kipróbálgatni őket. A legtöbb helyen ezt megengedik.

2011. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!