Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy a párotok,...

Éreztétek már, hogy a párotok, férjetek nem szeret szülés után, eltávolodott? Esetleg egy harmadik is belépett?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem meg babámat,de a párom nagyon eltávolodott,és félek,hogy nem hű hozzám,hanem van valakije!

sokat veszekszünk és ő nem igazán kedves velem!

Segítsetek,köszi a válaszokat!


2009. máj. 7. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj leülnötök és nyugodt hangon megbeszélni, kinek mi a baja, ki mitől fél? Mert általában az újdonsült apukák megrettenek amikor látják mi mindennel jár egy pici, lemondás, a feleségük sem már csak az övék...stb. Próbálj vele is foglalkozni, este mikor letetted a picit, tudom ilyenkor az ember már milyen fáradt, csak vele foglalkozz, hogy érezze ő is fontos még. Én csak azt tudom írni, ami nálunk bejött. Talán elhanyagoltnak érzi magát a férjed, nyilván nincs rá annyi időd, mint eddig.Amit persze neki meg kell értenie, de éreznie is kell, hogy ő is még fontos neked. Légy te az okosabb!
2009. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a baj,hogy nem élünk együtt,ezt azzal indokolja,hogy nem keress annyit és amíg ez nem változik,addig a szüleinknél lakunk!

2009. máj. 8. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ, akkor ez a probléma, nem tudtok családdá válni. Hááát, elég gáz mondjuk az indoka, de azon kellene küszködnie, hogy akár albérletben is, de MUSZÁJ lenne összeköltöznötök, mert ez így nem lesz jó. Mennyi idősek vagytok?
2009. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!