Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen egy napotok...

Anyukák, milyen egy napotok egy autista gyerekkel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs autista gyermekem, de a válaszok nagyon érdekelnek engem is.
2011. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnek a válaszok, de szerencsére nem autista a gyermekem. Úgy tudom, olvastam, hogy minden nap szinte ugyan olyan, minden ugyan akkor kell hogy történjen a hét minden napján, mert nagyon fontos a napirend náluk. Ezt is olvastam, nem biztos, hogy agy van.
2011. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azért pontosan nem így van. Nem kell mindennek ugyan úgy történnie minden nap. De szükség van napirendre és napirendi kártyákra, ha előre látható mi lesz aznap akkor semmi gond. Szélsőséges esetekben van, hogy még a bútorokat sem lehet elmozdítani. De íme egy ki ízelítő a youtube-ról: http://www.youtube.com/watch?v=Q9d-J3O6thg
2011. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!