Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miből kell csinálni olyan...

Miből kell csinálni olyan gyurma féle anyagot, amibe szeretném a kisbabám kéznyomatát belenyomni, és örökre eltenni emlékbe?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam, ami ugye megkeményedik egy idő után.

A só-liszt-gyurma esetleg ilyen?

És ha igen, milyen arányban kell tenni a sót, lisztet, vizet?



2011. nov. 9. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

fele-fele só-liszt, a vizet látod rajta, fokozatosan add hozzá. Gyúrd ki laposra, vágd ki kerekre, vagy ami forma tetszik, jól nyomja bele a kezét a gyerkőc, aztán mehet a radiátorra 1-2 hétre. Valami papírfélére tedd rá, ami légáteresztő. Én egyszer rátettem egy tányérra és nem száradt az alja. Elvileg ki is lehet sütni, de jobb, ha magától szárad ki.

2011. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi normál gyurmába készítettük a kézlenyomatot (előtte folpakkal lefedtem) és ezt gipsszel öntöttük ki. De elvileg lehet kapni ilyen készletet, amiben nincs ennyi bíbelődés, magától kiszárad.
2011. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!