Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS:Ilyenkor mit tudok tenni?...

SOS:Ilyenkor mit tudok tenni? Be lehet még adni a gyereket bölcsibe?

Figyelt kérdés
A lányom márciusban tölti a 2évet. Eddig úgy volt hogy itthon maradok vele 3éves koráig. Nem én akartam,a munkahelyemen variáltak. Most mégis vissza kéne hogy menjek dolgozni,de a gyereket nem tudom hova rakni! Bölcsibe nem írattam be,és nincs senki akire hagyhatnám.
2011. nov. 9. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj a bölcsödébe és kérdezd meg,vagy a másikban.

Mért ne lehetne évközben beíratni,ha van hely???

2011. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok mi hogy működik! Első gyerek,és én még bölcsi környékén sem jártam soha.
2011. nov. 9. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje,hogy elmenj,és elmondd,amit itt leírtál
2011. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Bölcsi szempontjából, hogy segítsünk, van-e esélyed, hogy bevegyék.
2011. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pesten
2011. nov. 9. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
azon belül melyik kerület? Bár majdnem az összesben nagy a túljelentkezés. Mi a 19. kerületben lakunk, itt már 1 évesen be kellett íratni a fiamat, és így sem jutott be abba a két bölcsibe, amit választottunk, és egy harmadikat ajánlottak fel, de legalább bekerült. Szülőin mondták, hogy 100 várakozó van a listán, és az még csak nő év közben.
2011. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg neten a kerületetek összes bölcsődéjét és annak a kerületnek is, ahol dolgozol. (Már ha különböző.) Be kell menni személyesen és érdeklődni, hogy van-e hely. Sajnos, a legtöbb helyen van várólista, de hátha sikerül beadni valahová.

Családi napközi? Magánbölcsi? Tudom, ezek fizetősek kőkeményen...

Nekem most 7,5 hónapos a fiam, 1,5-2 éves korában tervezem bölcsibe adni, már most kezdjük a feliratkozást, megkeressük a tervezett bölcsiket és mindbe feliratom, valahová majd csak bekerül, ha aktuális lesz. Bár, nekem nehezíti, hogy nem Budapesten lakunk, csak ott dolgozunk. Van már olyan infónk az egyikről, hogy már születésekor várólistára íratják a babákat (ez lenne követlenül a munkahelyem mellett, ez lenne a legjobb). Az adott kerületi gyerekek mindig előnyt élveznek.

2011. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!