Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire viselte meg az...

Mennyire viselte meg az abortusza párodat? Normális hogy ő nem úgy élné meg mint én?

Figyelt kérdés

Kétségek között vagyunk mert nem biztos hogy megtartjuk a babát, és mondtam neki hogy én mindíg gondolni fogok rá, nekem már most se egy kis amorf valami hanem egy érző kis ember aki ugyan pici de ez mit sem számít. Én szinte gyilkosságnak fogom megélni....de gondolnom kell a már meglévő két babánkra, akiknek mindent megszeretnénk adni, nem szűkölködve nyögve nyelősen élni....

Kérdeztem ő mit gondol,hogy élné meg...Azt mondta hogy ő nem hiszi hogy sokat fog rá gondolni, valószínüleg hamar elfelejti majd....nála még ilyenkor nem alakúlt ki kötődés.

És hogy neki az a fura hogy úgy gondolok rá mint a már meglévő 2-re....


Amúgy nagyon jó apa....


2011. nov. 10. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Ez nagyon változó hogy ki hogy éli meg.

Sajnos töbször átestem már ezen a kegyetlen dolgon. :(

Az elsőnél nagyon fiatalok voltunk, én is apuka is (már nem vagyok vele rég).Ő ugyan úgy élte meg mint én.Minden évben az évfordulón gyertyát gyújtott, és szerintem még most is.Bár ezt nem tudom mert már 5 éve nem beszéltünk.

A második abortuszom kisfiam megszületése után történt,orvosi javaslatra.Párom nem igazán törődött vele, bár azt mondta hogy bántja a dolog, de inkább csak mondta.

De az igazat megvallva, vele már én sem igazán foglalkoztam, mert az orvos szerint a saját élletemet mentettem meg vele, és a pici sem biztos hogy élletbn maradt volna.Így sokkal könyebb volt.

2011. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 19 éves koromban volt, a párom szó szerint kikényszerítette. :( Azóta is nagyon sokat gondolok rá, és nagyon bánt a dolog, de időközben rájöttem, hogy az az ember egy féreg, az enyém már a 3. abortált baba volt a listáján, úgyhogy örülök, hogy nem neki szültem.

Azért élik meg másként, mert nincs még bennük semmilyen kötődés ilyen korban. Nem tudják milyen, ahogy mozog, ahogy fejlődik az a pici emberke.

Mostani párom úgy bepánikolt, mikor terhes lettem, hogy könyörgött, vetessem el. Még a 16. héten is tiszta h.lye volt, hogy ő nem is akarja a gyereket. Aztán nőt a pocak, megmozdult a baba, látta 4D-s UH-on, akkor már más volt a hozzáállása, mióta meg megszületett, elválaszthatatlanok!

Náluk ez hosszabb folyamat, nem úgy vannak, mint mi nők. Ne bántsd emiatt, különösen ne, ha egyébként a két meglévő gyermeketeknek jó apja. A védekezés más téma, majd legközelebb ügyesebbek lesztek.

Amúgy nagyon nincs hely a 3. babának? Mennyi idősek a gyerekeid?

2011. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon kicsik az a baj....2 éves és 4 hónapos....

még nem döntöttünk, csak egyenlőre minden variáció szóba jött...


Hát legközelebb biztos ügyesebbek leszünk mert komolyan gondolkozom az elköttetésen.....


Élesben nem csináltuk soha, megszakítással is csak a ciklusom vége felé,azt hittük már nem lehet baj....de ezek szerint a szülés után valahogy kitolódott a peteérésem.....

2011. nov. 10. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen mi is átestünk. Anyagi mélyponton voltunk akkor, de végül kapott a párom munkát, így ő mondta, hogy vállaljuk. Én addig csak bőgni voltam képes. Addig ő bizonygatta, hogy ő még nem baba, nem gyerek, stb, de én tudtam, hogy abban a hétben már gyakorlatilag mindene megvan. szerintem ő nagyon hamar túltette volna magát rajta.

Végül úgy döntöttünk, hogy marad a baba, mostanra már talpra álltunk, még egy hónapom van hátra, mindketten nagyon várjuk, még mindig nem döntenénk másképpen. amúgy is akartunk tesót, bár nem idénre, majd csak jövőre akartunk nekilátni.

A szívünkre hallgattunk, és jól tettük. De a ti helyzeteteket csak ti tudjátok átlátni.

2011. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!