Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek abortusza volt, később...

Akinek abortusza volt, később kimutatható?

Figyelt kérdés
Másik nőgyógyász észreveszi, ha volt a nőnek már egy abortusza, amit egy másik doki csinált? És mi van, ha a nő tagadja, hogy volta abortusza? Megteheti? Nem veheti észre senki, ha másik kórházba megy pl szülni.
2011. okt. 30. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem látja, ha nem okoztak semmi sérülést a műtéttel.

Viszont a saját érdekedben érdemes szólni, hogy volt egy művi vetélésed, mert bizonyos esetekben fontos lehet. (pl. a terhesség alatt ellenőrizni kell a méhszájat, mivel az abortusz miatt tágítva volt)

2011. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A másik doki elől azért nehéz eltitkolni, mert a tb rendszerben benne van, hogy milyen beavatkozásra mennyit fizetnek ki.

Ha magánrendelésre jársz is, vérvételre, genetikai uh-kra általában a kórházba küldenek, ott kérik a taj számodat, és minden ott van előttük.

Nem érdemes eltitkolni, mert ez egy fontos kórelőzmény. Voltál altatva, piszkálták a méhszájat, sérülés, heg lehet a méhen, méhszájon.

2011. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha több, mint 10 éve volt, akkor nem valószínű, hogy bármiből is látszana.
2011. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Igazábol a választ nemtudom a kérdésedre.Csak az ötlött fel bennem,hogy vajon miért is akarná,szeretné ezt valaki eltitkolni?Alig 17 évesen volt nekem is egy de amikor teherbe estem 35 évesen nekem valahogy eszembe sem jutott,hogy ugymond"eltitkoljam".Sőt én ugy gondolom,hogy az orvosnak akinél szülni fogsz azért nem ártana tudni róla.És szerintem a Taj szám után visszakövethető évekre kinek milyen mütéte vagy esetleg másmilyen beavatkozása volt.Amugy tényleg érdekelne miért is szeretnéd ezt eltitkolni?

2011. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem fontos,hogy ezt tudja az orvos,főleg,ha majd gyereket szeretnél!
2011. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!