Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen az abortusz?

Komolyan ilyen az abortusz?

2011. nov. 10. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk többször levetítették. Vigyáztam mindig, amíg nem akartam babát. Ez szörnyű.
2011. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nagyon szörnyű, még sírtam is rajta

én most vagyok terhes és remélem semmi gond nem lesz ami vetéléshez vezet

ha a barátom ezt látná akkor megértené ő talán, mert ő azért nem akarja a babát mert szegénységbe ne neveljük fel, de megoldást fogunk találni bármit is csak ne ezt

2011. nov. 10. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2011. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én 18, ő 22
2011. nov. 10. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát fiatalok vagytok, de ha van szülői segítség és szeretitek egymást, akkor minden megoldható.
2011. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát én is így vagyok ezzel

én szeretem őt, és valahol ő is szerethet még (nemrég szakítottunk, az miatt is kicsit zűrös ügy ez neki)

anyukám még nem tudja


holnap megyünk nőgyógyászhoz, kiváncsi vagyok hogy mit fog mondani :)

2011. nov. 10. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
ez borzasztó, bárcsak ne néztem volna meg, akkor még talán a "rózsaszín szemüvegen" keresztül látnám ezt a dolgot.
2011. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

hát,én nem vagyok híve az abortusznak mint "védekezésnek",sem a felelőtlen szexnek.Igaz elvakult abortusz ellenes sem vagyok,tehát az én értékrendem szerint van olyan helyzet,amikor ez a legjobb megoldás.

VISZONT! ez a film egy propagandafilm,ezt tudnod kell,afféle kampányvideó .És mint tudjuk,a kampány kisebb nagyobb ferditésekkel jár .Pl a videóban a magzat sokkal idősebb,mint 12 hét,és ma már mindenhol vákumos módszerrel dolgoznak,nem kaparással,még nálunk is,pedig azért itt az egészségügy felszereltsége nincs a topon.Az a gond ezzel a filmmel,hogy csak még jobban megneheziti az elferditett "valósággal" azoknak a dolgát,akik kénytelenek elvetetni a magzatukat. Ezt nem úgy értem,hogy pisztolyt fogtak a fejükhöz,hanem pl beteg a magzat,és az illetőnek van már mellette 3 gyereke,akikről gondoskodnia kell,nem teheti meg a meglévőkkel,hogy azért legyenek mellőzve egész életükben,mert a testvérük csak vegetál ,és folyamatosan ellátásra szorul,mert még enni sem tud csak szondán keresztül (van ilyen az ismeretségi körömben)

vagy akit megerőszakolnak,ki szeretne egy ilyen "emléket" ,az esetről? Bármilyen kegyetlenül is hangzik,én például nem.

Vagy akinek már van 4-5-6 gyereke ,de nincs fütés a házban,zsiroskenyeret esznek egész hónapban (ilyet is ismerek,persze ez súlyos felelőtlenség)

és még tudnék példákat sorolni.most sokan azt gondolhatják,hogy ezek abszurd példák,pedig nem,rengeteg ilyen van.

2011. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Na igen,még annyit akartam,hogy hitelesebb forrásokból tájékozódjatok,minden oldalról járjátok körbe a témát,amiben érintettek vagytok,vagy csak simán érdekel titeket. És ne hagyjátok befolyásolni magatokat a média által,ezt most az abortusztól függetlenül mondom,én sem támogatom mint emlitettem. Viszont fel kell ismerni,hogy mi az ami manipulativ,és mi az,ami a TELJES,VALÓS igazságot tartalmazza.Legyen az cikk,videó,könvy,akármi,és akármiylen témával kapcsolatban.
2011. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!