Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kilátástalan az életem!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.

nem értek semmihez. igen persze minden kamasz ezt mondja, de én tényleg nem. nem tudok semmilyen hangszeren játszani, nagyon csúnya az énekhangom. rajzolás, festés - mint egy ötéves gyerek. kicsit duci vagyok és az arcom is csúnya. sose mondja senki hogy szép lennék vagy hogy jól állna valami. egyedül fotózni szeretek de nincs hozzá megfelelő fényképezőgépünk.

ha egyedül vagyok mindig boldog vagyok, akkor feltalálom magam, de idegesít ha itthon van anyukám. nem csinál semmi érdekeset de mégis nagyon zavar. nincsenek testvéreim akikkel úgy igazán ellennék. van pár barátom, de ők sem az igaziak.

jó tanuló vagyok de nem tudom mi szeretnék lenni. persze van egy két elképzelésem de azok nem hosszútávúak. izgalmas és pezsgő életet szeretnék. a hely ahol lakom, semmit sem lehet csinálni. de tényleg!

legszívesebben előretekerném az időt, ahol már van egy rendes állásom, azt veszek amit akarok oda megyek ahová akarok...

semmi kihívás nincs az életemben.

egyedül az írás az erősségem (ezt mondják mások) de szerintem csak illedelemből teszik és amikor visszaolvasom összegyűröm mert nagyon nem tetszik..

legszívesebben összepakolék egy bőröndbe, felszállnék egy repülőre és új életet kezdenék.. vagy kiállnék stoppolni ahol egy népes lakóbusz felvenne ami teli van fiatalokkal és élném az életem...


2011. nov. 1. 18:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

szeretem a divatot, ruhákkal foglalkozni de nem olyan az anyagi helyzetünk hogy minden héten vásárolni tudjak..

semmilyen sportban, táncban nem vagyok jó.

2011. nov. 1. 18:38
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól még hogy vki csunya attól még lehet jóarc, mert vannak ilyenek is el kell fogadnod önmagad mert ugysem tudsz változtatni...na és kinem szärja le hogy ki milyen hangszeren játszik vagy hogy táncol nem manapság nem divat
2011. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de nekem ezek fontosak. hogy tehetséges vagyok-e vagy sem.
2011. nov. 1. 19:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj meg valamelyik hangszeren játszani neten mindent megtalálsz
2011. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

14 vagy?

Akkor jövőre középsuli/gimi ott kezdhetsz uj életet és lehetőleg ugy csináld hogy korábbi osztársad oda ne kerüljön, mert akkor vége az uj életnek

2011. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"de nem olyan az anyagi helyzetünk hogy minden héten vásárolni tudjak" Na ez a probléma a média agymosása vásárolj, plasztikáztasd meg az arcod, utánozd a sok h... p...át. Ilyen akarsz lenni?

Ha tanulsz elérheted amire vágysz. Még 14 éves vagy ne akard egy 20-30 éves nő életét élni.

Ha fényképezni szeretsz,és van egy vacak géped hajrá. Én egy ócska FED4-el kezdtem, és az igazi fotósok /nem a mostani majmok/ mind öreg vacak gépekkel váltak naggyá. pl: Robert Capa gondolod neki voltak ilyen digitális csodái?

2011. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is így érzek az életemmel szemben, nem mellesleg szintén szar vagyok mindenben...

Áááá én is legszívesebben elmennék valahova nagyon messzire.

2011. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ojjé, újabb öngyilkos-jelölt.
2011. nov. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Istenem...a gyakorikérdésekből is mi lett -.-""

Nyugi, nekem sincsenek jó ruháim, nem tudom kiélni magam stílus ügyileg :) dagadt vagyok, csúnya és annyi idős mint te. Nekem sincs elképzelésem a jövőmről. A ruha probléma megoldható. Ha otthon van Anyukád, akkor kérd meg hogy segítsen(persze ha ráér) átszabni, kidíszíteni 1-2 ruhadarabot.Az ő szekrényéből előkerülő "vacakokból" is csuda jó dolgok lehetnek ;))

Hangszer ügyileg. 1 furulya nagyon olcsó, sőt szerintem valakinek a családból biztos van is. (Ha nem is műanyag hanem fa...)az pedig egyszerű, internetről is tanulható:)

A fotózás :) hmm...itt a karácsony ;) ha az egész család összefog, biztosan meg tudják venni azt a gépet amit szeretnél :))

A versek. Írj ki ide néhányat, itt az emberek nagy része akkora tapló, hogy úgyis megmondja a véleményét ;)

remélem segítettem :)

13/L(és igen 8-os vagyok)

2011. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!