Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan huszonéves pasi, aki pár hónap után nem "adja be" az igényét házasság, gyerek iránt?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én találkoztam eddig rosszakkal, de nem egynek emiatt lett vége... :S


L25


2011. máj. 6. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Ne haragudj, megfogalmaznád újra, nekem nem egyértelmű a kérdés.
2011. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

mivan????


úgy érted, hogy létezik e olyan pasi, aki nem mondja azt a lánynak a kapcsolat elején, hogy gyereket és házasságot akar????


Ha így van akkor elárulom, hogy én vagyok az aki ezt a legkésőbb mondaná, hogy "gyerek", "házasság"...ha csak lehet ezt nem akarom.


Ergo soha nem mondom!


26/f

2011. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Rendben, kedves "első". Arról van itt szó, hogy elég sok - hszonéves - pasival volt már kapcsolatom, szerelmes is voltam nem egyszer, viszont rendszerint azért lett végük, mert egy időn belül (az én olvasatomban nem is sok időn belül), elém álltak az ötlettel, hogy esküvő, gyerek...

A kérdésem arról szól, hogy ez általános dolog vagy én "fogtam ki" rossz pasikat?

2011. máj. 6. 21:54
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Ja! H az a kérdés h a hapsik akarnak-e rögtön gyereket meg házasságot? Akkor nem a válasz. Ezeket akkor akarják ha olyan szerelmesek, mint az állat(már bocs a kifejezésért)
2011. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ritkább eset, mikor egy huszonéves oltár elé akar vonulni és gyereket vállalni!
2011. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi akkor újra! Igen te fogtál ki rossz egyedeket. Általában nem akarják ezeket, a többi az előző (rossz) válaszomban :)
2011. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez rettenetesen megnyugtat. Már kezdett frusztrálni.
2011. máj. 6. 21:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy olyannal jössz össze aki éppen kilépett egy hosszú kapcsolatból(utána mással ott folytatják ahol abbamaradt), vagy egyszerűen annyit csalódott hogy a házassággal maga mellé akar kötni. Én ezt a két lehetséges esetet tartom valószínűnek.
2011. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2. vok


Szerintem te fogod ki ezeknek a pasiknak a többségét kedves kérdező!

ÉN nem tudom h szeretnék e valaha is összeházasodni..nem nagyon, gyereket meg a mai világban...mégannyira sem...ahhoz kell egy biztos alap, lakás vagy ház, jó állás, jó fizetés stb stb.


Szóval még ha szerelmes is vagyok soha meg sem említem! 26/f

2011. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
hát ez attól is függ hogy milyen fiúk voltak ezek... Mármint ha 28-30 év körüli srác akkor valamilyen szinten érthető, mert rendszerint abban a korban kezdik el manapság a családalapítást! Meg talán nekik van már megfelelő anyagi hátterük is hozzá... De ilyen 22-27 éves koruk körül pont azok akik rosszul lesznek a gyerek vagy a házasság hallatán!
2011. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!