Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy a gyerekem...

Úgy érzem, hogy a gyerekem szükséges rossz.4 hónapos. Orvosi eset lennék?

Figyelt kérdés
Biztos fogok kapni hideget meleget, de nem érdekel. Szeretem őt, de nem tudok vele foglalkozni, minden mást fontosabbnak tartok, ha meg kellene mosni az arcát akkor nem mosom meg, mert majd ráér. Tudom, hogy ez nem helyes, de valahogy nem tudok felülkerekedni ezen a "hanyagságon", nincsenek bennem erős anyai érzések:(
2011. nov. 13. 15:20
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Régen olvastam ide, bocs.

16-án 17:24-nek


Nálunk is ilyesmi, inkább ő akarta a babát mint én. Én mindig úgy voltam vele, hogy nekem nem nagy baj ha nem lesz gyerekem...talán ezért amilyen most vagyok vele.

Szerintem nem vagy szar anya, ahogy én sem, és más sem aki ebben a cipőben jár. Vannak tipusok, mi nem az ősanya tipusba tartozunk.

2011. nov. 27. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!