Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted hol lennél és mit...

Szerinted hol lennél és mit csinálnál most ha nem lenne babád/gyereked?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy elvetetted volna hanem hogy abszolut nem jön képbe a terhesség és babavállalás?!
2011. nov. 18. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Huhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú. Ne akard tudni!
2011. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elzüllöttem volna :-D
2011. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valószínű karrierista lettem volna, most már egy jó középvezetői szinten sokszoros fizetéssel, mint most:-)
2011. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Buli buli hátán, mint előtte...vagy nem. Most 6 lóval se tudnának elrángatni "diszkóba", pedig nem vagyok fáradt, jó alvó babám van. Már külföldön dolgoznék, az biztos, ez is majd csak az ovis korban lesz így. Órára pontosan, péntek délután 6kor hol lennék? Barátnőmmel teázgatnék/kávézgatnék valahol.
2011. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Már elhúztam volna vmi más országba, vagy ha még nem jött volna össze, akkor 3 perc múlva kb abbahagynám a munkát és készülődnénk vmi esti buliba.

És nem aggódnék a befizetésre váró számlák miatt :////

2011. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgoznék, de semmiért nem cserélném el most már a kisfiam!
2011. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg jelenleg is a munkahelyemen lennék, kb. este 9-10-ig. Régen őrülten munkamániás voltam. Valószínűleg már felsővezető lennék valahol, ha akkor nem érkezik a baba. A gyermekemet viszont nem cserélném el semmilyen vezetői pozícióért, mert most már legalább van kiért hajtani munkaidőben és alig várom, hogy hazamehessek hozzá. Sőt, annyira beleszerettem az anyaságba, hogy már tervezzük a kistesót.
2011. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én éppen arra hajtanék, hogy feljebb lépjek a munkahelyemen, amire minden bizonnyal esélyem is lett volna, de így pár évvel el lesz tolva.
2011. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Talán én már nem lennék együtt a párommal, de ezt most nem akarom kifejteni, h mért gondolom így!

Szerintem én is a munkámnak élnék, és valszeg bepróbáltam volna külföldöt...

2011. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Farkasné T. Tünde válasza:
Szerintem lenne munkám és dolgoznék. És a lakásunkban laknánk, amit nem tudtunk fent tartani kevés pénzből, nincs áram és már gáz sem így most anyóséknál húzzuk meg magunkat. De a lakásunkba már nem mehetünk vissza, mert azt is elveszitjük sajnos. A válság elött lettem terhes, tervezet baba volt a kisfiam. Majd jöttek a leépitések, párom repűlt az én cégem meg becsődölt megszünt. A gyedet nem is tudtam elintézni így nagy nehezen a gyest tudtuk csak elintézni... Hátha jövöre jobb lesz...
2011. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!