Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál azzal a nővel,...

Mit csinálnál azzal a nővel, aki az élettársadra hajt? Az élettársadtól meg gyereked van.

Figyelt kérdés

7 éve élek a párommal.Előttem 7 évig kefélt a párom egy nőt,de olyan nőt,aki férjezett (volt),azóta elvált.A nő mindenkinek szinte tálcán kínálja magát,és olyan ruhákba jár,hogy a mellei kiesnek.Nem is a baj,hanem az,hogy megint rákattant az élettársamra,mert úgy döntött még szereti.Erre akkor döbbent rá,mikor hónapokkal ezelőtt meglátta.A párom persze ki nem állja őt,ráadásul most van kisbabánk aki 6 hónapos.Félek,hogy egy ilyen nő,aki tálcán kínálja magát,elcsábul a párom,hiszen ugye ott az a 7 év...

A nő elvált,külön költözött,de a volt férje jár hozzá "aludni".Üzenget a páromnak,sőt!Még levelet is dobott be a postaládánka,hogy szereti,és hogy kezjék újra,mert én nem vagyok olyan csinos mint ő,és,hogy hagyjon el minket,mert majd ő szül neki másik gyereket.

A páromnak beszéltem erről,de ő mondta,hogy engem szeret,vagyis minket,és hogy hagyjam a csudába az egészet.

Nekem ez nem megy.Egyszer valaki mosta,hogy látták őket(páromat+a nőt) együtt.Mit csináljak,ha a párom szerint ez mind hazugság?!

Lehet én reagálom túl,vagy nem tudom.

Le akarom állítani valahogy ezt ribancot,de nem tudom hogyan?

Szerintetek?(De nem akarom,hogy a párom tudjon róla).

Köszi,és bocsi a hosszú sorokért.


2011. máj. 2. 16:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

én meg szoktam bízni a páromban. És nem érdekelnek se pletykák, se nők.

Soha nem értettem,hogy ilyenkor miért a másik nőre mérgesek. A férfiak tudnak dönteni,nem szokták őket megerőszakolni.

2011. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
egy férfi és egy nő is le tud építeni valakit ha akar. a kérdés hogy le akarja e építeni. itt nem neked kell cselekedned hanem a párodnak kell egyértelműen leráznia a nőt.
2011. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a nőn múlik,hanem a párodon. Ha a párod téged szeret,a nő a feje tetejére is állhat. Én mindenképpen megbeszélném a kételyeimet a párommal, és a nővel nem keresném a beszélgetést pláne nem állnék neki megtépni, vagy ilyesmi. A férfi nem táska, amit csak úgy el lehet lopni, neki is van döntési lehetősége, hogy elcsábul-e vagy nem.
2011. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Hát először is a páromat állítanám le, ha gyanítanék valamit!

Más kérdés,hogy én bízom a páromban!

2011. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Annak idején a párom lépett.Állítólag soha nem is fog vele beszélni.

Igen,megbízom benne,de ő sincs fából...

2011. máj. 2. 16:43
 6/25 A kérdező kommentje:

Szóval akkor hagyja az egészet?

Lehet így lenne a legjobb,mert csak ki tudja mi lenne.És most úgy érzem boldog vagyok.

2011. máj. 2. 16:45
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nics fábólszöveg megőrjít.

Tehát azt gondolod,hogy egy akarat nélküli bábu,akivel egy nő azt csinál amit akar?

Ezt talán gondold át mégegyszer.

2011. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Korábban lépett már félre?

MOndogatott olyat , ami arra utal, hogy megengedő a félrelépéssel szemben?

Ez a "nincs fából" - ezt tőle hallottad?

Én balhét nem csinálnék, de megbeszélném a dolgot a párommal (és nem a nővel)

Lenne annyi önbizalmam, hogy tudjam,vonzó és szeretetreméltó vagyok, így nem fog megcsalni.

Persze ha hallok valamit, azért résen lennék - naiv se lennék, de túl aggódó sem.

2011. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Még az id idegesítő,hogy kérdezősködik utánunk,meg érdeklődik,hogyan élünk,hová jár a párom dolgozni,hasonlít-e a kislányunk a páromra,stb...

Mi köze hozzánk?Hagyjon már békén!

Múltkor meg majd hanyatt esett mikor összefutottunk a Lidl-be,ahova 3-asban mentünk.

2011. máj. 2. 16:48
 10/25 anonim ***** válasza:

De ezt akkor is a párodnak kell lerendeznie!

És egyébként én soha nem a 3. okolom! A párom az elsősorban, aki foglalt. Neki kell eszébe jutni,hogy vagyok!

És ez az ő sincs fából duma....! Ez tényleg hülyeség!

Ha valaki hűséges akar maradni, akkor az is marad, ha Jennifer Lopez rázza magát előtt bugyiban, akkor is!

2011. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!