Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Használnád?

Mit szóltok ehhez? Használnád?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 21. 23:38
1 2
 1/11 joci23 ***** válasza:
Praktikusnak tűnik. Persze azért közelről szemrevételezném, hogy mennyire biztonságos.
2011. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kicsit félelmetes hogy a baba van elől, és a legkisebb koccanást is ő szenvedné el. forgalomban tuti nem használnám. de akkor meg hol? szerintem a legpraktikusabb egy hagyományos bicó gyereküléssel és spéci bringára való tartón egy kicsire összehajtott quinny zapp.
2011. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tetszik, de én nem használnám 110 kilósan :(
2011. nov. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Babakocsi egy plusz funkcióval? nem is rossz ötlet.

Bár... minden ami előny, egyben hátrány is:

- babakocsiként nagy

- bicikliként is nagy

- viszont láthatóan kényelmes a babának


Kisvárosba tudom elképzelni. Egyébként is biciklis anyukának.

Mérlegelni kell a szempontjaidat, meg, hogy mikor-mire használnátok. De az ötlet tetszik

2011. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amig csak egy gyermekem volt hasznaltam volna, nekem jol jott volna. Belvarosba nem mennek be vele tekerni, de mi olyan varosreszen lakunk, hogy barhova eljutok csendesebb hatso utcakon. Ott szuper lett volna.

Egyetlen dolog okozott volna nehezseget: kapasbol lenne 3 uzlet, ahova nem fernek be vele meg babakocsi funkcioban sem, mivel ahhoz szeles. (Ezek zsufolt, kicsi uzletek, mint pl pekseg, zoldseges.)


De most mar ket gyerekeskent nem tudnam hasznalni.

2011. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg ugye közel fél milla. Azt hiszem sokunknak az ára eldönti a választ :(
2011. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon drága. De az árát leszámítva,az ötlet nem rossz,de pár változtatás jól jönne.
2011. nov. 22. 09:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2011. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én használnám!Nekem nagyon tetszik!! Csak az ára nem:( Ja meg pesten elég durva lenne...
2011. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Húúú, nekem nagyon tetszik, én simán használnám... Csak kár, hogy ennyibe kerül!
2011. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!