Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi mosás nem...

Szerintetek mennyi mosás nem túlzás? Két 15 éves, és egy 1.5 éves gyerekem van, férjem szerint sokszor mosok. Kíváncsi vagyok szerintetek mennyi az ideális? Naponta? Kétnaponta?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mivel ha jól számolom a család 5 tagból áll sztem simán moshatsz naponta.Pláne a két 15 éves meg a pici biztos használ ruhát bőven...
2011. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én kettőnkre és a kisbabánkra kb. hetente mosok, de akkor 3-4 adagot egymás után. Akkor telik meg a szennyes és pl. pirosból is akkor jön össze annyi, hogy legalább féltöltettel el tudjam indítani. Fehérből egy adag, sötétből két adag szokott kijönni
2011. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is három gyermekem van, nálunk minden nap megy a mosógép, van úgy, hogy egy nap két adag ruhát is ki kell mosni, olyankor napi kétszer. 7, 4 és 1 évesek. Nem érzem túlzásnak a napi mosást, nekem fontos, hogy mindig tiszták legyenek. :)
2011. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ mennyi ruhájuk van a gyerekeknek, ha jut a hét minden napjára tiszta, akkor minden másnapi mosás normális szerintem, mert ha nem ruhát akkor vagy törölközőt, vagy ágyneműt, vagy konyharuhát, vagy olyan dolgot amit ritkán mos az ember beteszi a gépbe.

Mivel 5-en vagytok simán lehet minden nap is mosni.

Mi csak 4-en vagyunk, de van hogy naponta 2-szer is megy a mosógép. De legalább minden másnap indítom, gyakran meg naponta.

2011. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi 4-en vagyunk, és általában egy héten 3-szor mosok.
2011. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én 1 hete itthon vagyok szabin, azóta minden nap mosok 1-2 adagot és még mindig tele van a szennyestartó. Mi csak ketten vagyunk a párommal, és a húgom jön hozzánk hétvégén az egyetemről és az ő szennyesét is én mosom. Nem tudom honnan lett ennyi szennyesünk, mert amúgy heti 2-3 adagot szoktam mosni, bár ebben nincs benne az ágynemű..
2011. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi 3man vagyunk és hetente 2szer mosok.
2011. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én szinte naponta mosok 3unkra. de azonnal meg is száradnak a 23fokos lakásban.
2011. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én 3-unkra kb. heti 3-4 alkalommal mosok + 1 mosás törölközők, pizsamák, abrosz, konyharuha + havi 1 ágynemű. 22 hónapos a fiam, de mikor újszülött volt, minden nap mostam.
2011. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A mi családunk összetétele is hasonló, naponta többször is mosok. Ha valamiért kimarad 1 nap, alig győzöm bepótolni....

Sok, de nem tudom, mások hogy csinálják? Mi mindig tiszta ruhát veszünk, az ágyneműről, törülközőről, stb nem is beszéltem. Havonta kb. 14-15 m3 víz fogy nálunk.

2011. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!