Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ez névtelen, szed...

Anyukák, ez névtelen, szed valaki nyugtatót, milyet?

Figyelt kérdés
Én 2 kicsivel vagyok itthon, a férjem külföldön dolgozik. A kicsi hasfájós, a nagy fogzik és hisztizik. Segítségem kevés és ritkán van. Úgy érzem, jó lenne valamit szednem, csak nem tudom mit, és mennyire vagyok ezzel a dologgal egyedül.
2011. nov. 25. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokszor elég szokott lenni egy csésze levendulatea.Egyszer voltam nagyon kész,akkor Sedatif PC.Homeopátiás,mellékhatása nincs.
2011. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

A valeriána tabletta nagyon jó. Természetes, nem lehet hozzászokni és nem álmosít viszont nyugtat.

DM-ben is lehet kapni, a vitaminok közt van kis kerek dobozban.

2011. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a MagneB6 jött be
2011. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szedtem magne b6-ot régebben.

1 hónapja pedig valerianat, de azt azért, mert anyukám 1 hét kórházi szenvedés után meghalt és minden nap gyomoridegem volt, feszült voltam, kiabáltam a fiammal.

(ma már csak agykontrollal nyugtatom magam, nem szedek semmit, fájdalomra sem)

2011. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Valeriana vagy Valeriana relax
2011. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos kijött a szülés után egy erős szorongás nálam.meg mütöttek pajzsmiriggyel,a szülés után,az is közre játszott.Mindenféle testi tüneteim voltak,nagyon rossz volt.Fél év után elmentem orvoshoz vele,már bánom hogy nem előbb tettem.Kiirt frontint a leggyengébett,és cipralexet.Jól érzem magam,és fokozatosan el fogom hagyni.Úgyhogy én ezt szedem napi 1 szemet.Amúgy a valeriana nagyon jó,és a citromfü és orbáncfü tea.
2011. nov. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem egyszer kellett bevennem,mikor már napok óta nem tudtam aludni.akkor sedatif pc-t vettem be.jó volt,tudtam végre aludni.
2011. nov. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia, en egy gyerekkel vagyok itthon, es a ferjem nekem is kulfoldon dolgozik, szinten keves a segitseg..

(raadasul felidos terhes is vagyok :))


nekem egy dolog valt be: ALVÁS

neha uszik az egesz lakas, de akkor is muszaj aludnom, hogy turelmes, kedves, stb legyek.

2011. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!