Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek meg fogok örülni?...

Mit tegyek meg fogok örülni? Teljesen kész vagyok, már nem bírom sokáig. Mit tegyek hogy több türelmem legyen? Vehetek be valamilyen nyugtatót? Nincs már hozzá türelmem.

Figyelt kérdés
4és fél hós a babám és teljesen kikészít,éjjel nappal folyamatosan üvölt nyekereg. Az égvilágon semmi nem jó neki. Evett ivott tisztába van játszom vele,egy perc nyugtom nincs tőle,most is egyfolytában nyomja,de könny nem jön a szeméből. Orvos is látta már nem fáj semmije,ilyen a természete. Mióta megszületett azóta ilyen sírós,teljesen egyedül vagyok vele és be fogok dilizni. Nem tudok senkitől segítséget kérni,a párom sem valami segítőkész a fáradságtól már nem látok.
2010. júl. 19. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha jön a foga vagy fáj valamilye, akkor jó a Baby Panadol.

Neked szorongás oldására kérj vmit a gyógyszerésztől.

2010. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
ha még szoptatsz elég megpróbálni a sima magne b6-ot is ...
2010. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem azért ilyen, mert te is ilyen vagy, érzi rajtad az idegességet. Nem a nyugatató a megoldás, hanem ha változtatsz . Legyél türelmesebb.
2010. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
őszintén gőzöm sincs, csak azt tudom mondani, hogy egyik ismerősünknek is 4 hónapos koráig nagyon sírt a babájuk, aztán kiderült, hogy nem volt elég neki a tejcsi, kapott még tápszert, azóta nem sír...
2010. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Látta a doki,de attól függetlenül lehet,hogy hasfájós.Patikába lehet kapni recept nékül hasfájás elleni taát vagy kanalas szert,ami ha esetleg nem is használna,de ártani nem fog,ki kell próbálni.

az is lehet,hogy van valami,ami zavarja a babát.Valami zaj vagy fény vagy bármi más,ami folyton megriasztja,nyugtalanítja.És még az is lehet,hogy rossz helyen van az ágya.Rakd át az ágyat és figyeld meg,mi lesz.

fontos,hogy a babának minden nap ugyan úgy alakuljon a napirendeje,mindíg ugyanabban az időben egyen,hasonló időben vidd levegőzni,stb.Ne légy ideges,az sokat árt mindkettőtöknek.Az én babámnak is volt ilyen nehéz időszaka.Rendbe jön minden.

2010. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A türelem pedig nagyon fontos. Ha érzi rajtad, hogy feszült vagy, akkor Ő is valóban feszültebb, és ez egy ördögi kör lesz. Próbáld könnyebbé tenni a napokat, tologasd, hordozd a karodban, mutogasd neki a tárgyakat, parkban a növényeket, nézegelődjön, hogy az ő figyelme is elterelődjön. Lehet, hogy fáj valamije, hasa, esetleg melege van, szomjas, érzékeny a frontokra. Hallgassatok zenét, ringasd a kezedben, táncolj vele. Tudom, nem könnyű, de próbáld meg.
2010. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát,az biztos,hogy ez a nagy meleg a babát is megviseli.
2010. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Kórházban látta orvos,direkt e miatt a sírossága miatt kaptunk beutalót. Anyatejet és tápszert is kap és nem hiszem hogy éhes lenne. Már próbáltuk az infacolt az angolvizet,most espumizánt kap. Tudom hogy nem tesz jót neki hogy ideges vagyok,és nem direkt van de az hogy egy percre nem tudom magára hagyni mert már üvölt és hogy semmi nem jó neki felőröl. Születésétől ilyen,én sem voltam az elejétől idegbeteg,de mostanában jön ki rajtam.
2010. júl. 19. 13:36
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha nincs meleg akkor is ilyen,születésétől!!!
2010. júl. 19. 13:37
 10/20 anonim ***** válasza:

Nincs barátnő, rokon, akárki aki pár órára leváltana, amíg Te elmész valahova?


Különben nagyon meg tudlak érteni, nálunk is ez volt a helyzet az első 3 hónapban, a bab egyfolytában üvöltött (nem sírt, üvöltött). A párom rengeteget dolgozott, nagyszülőket inkább hagyjuk...Szóval egész napom abból állt, hogy próbáltam nyugtatgatni, teljesen kivoltam, időnként már a tányérokat hajigáltam a falnak. És nekem is csak azt mondták, hogy hasfájós meg ilyen a természete stb. Meg persze mindenki osztotta z észt, hogy mit kell csinálni, mindenkinek volt ötlete, amit kéretlenül is nyomatni kellett, hiába mondta a végén hogy hagyjanak már békén vele.


Aztán valamelyik orvos mondta, hogy esetleg tejallergiás (a tehéntej fehérjéje - amit a szoptatós anya iszik- átjut az anyatejbe). Azután abbahagytam a tejtermékek fogyasztását, és egyik napról a másikra abbamaradt a sírás. Bár egyáltalán nem biztos, hogy a Te babádnak ez a baja.


Budapesti vagy? Csak azért, mert ha nincs senki és valahogy megoldható én szívesen vigyázok a babádra, amíg Te valahová elmész kikapcsolódni. Azt hiszem ez egy kicsit furcsa, mert tényleg semmit nem tudunk egymásról, meg béna hogy így ajtóstul rontok a házba...Csak az első három hónap nekem is rémálom volt, szóval tényleg megértelek és ha valahogy megoldható, vagy nem tartod rossz ötletnek, nyugodtan írjál privit!

2010. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!