Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két nagyobbacska testvér hogy...

Két nagyobbacska testvér hogy fogadta a picibaba tesót?

Figyelt kérdés
2,5 ill. 4,5 évesek a gyerekek és szeretnénk kistesót. Mire meglesz, az ugye majd egy év. Nálatok hogy viszonyultak a terhességhez, kistesóhoz?
2011. nov. 28. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Jaj!! ez a nekem való kérdés,mert a nagy pont ennyi,a kicsi pedig 2 éves,2 hónapos volt amikor megszületett a 3. (12-én lesz 3 hónapos).

A nagy tippelt,hogy fiú,vagy lány,mert nem tudtuk,csak amikor megszületett,a kicsi igazán fel sem fogta: tudta,hogy pocaklakó van,vigyázni kell anya hasára,de konkrétan tett rá. Tudták,hogy ha a kistesó ki akar bújni,akkor én egy pár napig nem leszek,tudták,hogy ki vigyáz rájuk-a nagy nem bánta,a kicsinek idő kell mire valakit megszokik,így amikor nst-kre jártam,akkor "bedobtam" Őket a Dédimamához,aki vigyázott rájuk míg én kórházban voltam.

A kórházi napokat a kicsi is nagyon jól viselte,nem volt gond.

Amikor hazajöttünk?... Az újdonsült középső gyermek ölébe akartam tenni a legkisebbet- ahogy anno a nagy ölébe tettem Őt,hogy ismerkedjenek- erre eltolta és fintorgott,hogy neki nem kell,vigyen onnan... Pár perc múlva már ott puszilgatta,simogatta :-)

A nagy akkor oviban volt,amikor hazaért,bejött a szobába,nem is köszönt,a kistesóra csak annyit reagált,hogy "milyen pici a feje" majd játszott. Imádják a legkisebbet!! :-) Szerencsére a középső sem féltékeny-bár volt a szobatisztaság terén némi vissza esés,de végül leküzdöttük hamar- elfogadta hogy a kicsi ciciből eszik,rajta pelenka van... Fürdetéskor mind a két nagylány ott lábatlankodik :-)

Kicsit sem bánom,hogy így döntöttünk és ilyen korkülönbség van a lányaink közt :-)


Remélem választ tudtam adni mindenre amire kíváncsi voltál!


Üdv:3 lányos

2011. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!