Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek van lehetősége...

Valakinek van lehetősége neten nézni a bankszámláját?

Figyelt kérdés
Otp-s vagyok.Ma kellene megkapni a pénzt,ilyen még nem volt,de most 1/4 8-kor nincs rajta.Máskor 3/4 6-kor is rajta volt.Tudom sms-t 7 után szoktak küldeni.Az sem jött.Más ismerősömnek sem.Nektek?
2011. dec. 2. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém sem érkezett még meg (otp), és sem értem....
2011. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem sem (szintén otp)
2011. dec. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én Budapest Bankos vagyok, ők sosem kapkodnak, de már rajta van. Szerintem akkor gond van a rendszerrel az OTP-nél. Volt már ilyen.
2011. dec. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem kínlódik.Ismerősöm csak sms-t kap,tehát a számláját ő nem tudja nézni.Néztem az előbb is és semmi.Csak rajta lesz ma.Remélem.
2011. dec. 2. 07:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kaptam(OTP)
2011. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam sms-t de a családi már rajta van. Telefonon is le tudod kérdezni az egyenleged. Az otp-s zöld szám, aztán ott van ilyen menüpont, és a bankkártya első 10 száma kell talán, meg a számlaszám utolsó három számjegye.
2011. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én cibes vagyok, a múlt hónapban volt náluk rendszer hiba, és csak du. 2 kor jött meg a pénz...
2011. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Otp rajta volt negyed 8kor. Máskor 9kor jött sms csak.
2011. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!