Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lakásfenntartási támogatást...

Lakásfenntartási támogatást most már megkapom szerintetek? Elvileg minden hó 5. napjáig kéne utalni! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeptember 1.-től visszamenőleg megállapították a jogosultságunkat kijött a határozat amin november 14 szerepel.Megkapom most a napokban?Jól jönne egy kis plusz pénz az ünnepek miatt!

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. dec. 7. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
az odamegy, ahová megkaptad. Pl:Vízre: a vízművek számlájára. Ugye nem gondolod, hogy szaloncukrot vehetsz rajta?
2011. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekünk a postás hozza,így működik!

Egyébként meg mindegy lenne hova jön mert mindenhogy plusz pénz.A kérdés az,hogy számíthatok-e rá ebben a hónapban?

2011. dec. 7. 09:10
 3/9 anonim ***** válasza:
tehát kaptál már "lakásfenntartási támogatást " -pénz formájában kézbe? ?
2011. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam de a határozatban benne van,hogy a részemre a címemre hozza a posta.Mielőtt a határozat kijött felhívtak a Polgármesteri Hivataltól,hogy megkaptuk a támogatást és hozza majd a postás!
2011. dec. 7. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon különös.. nem szokott ilyen lenni.. pont azért, mert nem tudják utána ellenőrizni (ezt nem rád értve, biztos vagyok, nem a lecsúszott alkoholista kéregetőkhöz tartozol): vajon a pénz nem isszák el? nagyon nehezen adnak pénzt- és annak a helyét biztosra tudni akarják.
2011. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom de nálunk így működik,hogy postás hozza!Lehet azért mert albérletben lakunk.Bár a fűtés az én nevemen van az is jó lenne ha onnan levonnák nem kell nekem a kezembe adni,hisz mindegy ők vonják le vagy kiküldik és én meg befizetem.Nincs sehova tartozásunk,tisztességes család vagyunk csak érdekelne számíthatok-e rá,hogy megérkezik a napokban!?A csekkből nem vonták mert az már kijött és annyi amennyi szokott lenni!

Van olyan aki tud ebben segíteni?

2011. dec. 7. 11:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Megérkezett!
2011. dec. 7. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
OK ! Örülök, és újat tanultam, ilyen is van..
2011. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Többfajta lakásfenntartási támogatás van.Normatívnál például tényleg a közműhöz megy(szépen leírva nem pénzbeli támogatásnak nevezik),helyi lakásfenntartási támogatásnál nálunk pénzt adnak.
2011. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!