Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Uj munkahely kulfoldon terhesen?

Uj munkahely kulfoldon terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyagilag elegge meg vagyok zuhanva tekintve, hogy egyedulallo anyuka vagyok most 14+ hetes terhesen, es nincs munkahelyem, kvazi a vesztartalekaimat elem fel. Kaptam egy jo munkalehetoseget kulfoldon, egy olyan orszagban, amit nagyon szeretek, es valamennyire ismerek. Kerdesem, hogy szerintetek be lehet-e vallalni? Januar elejetol kezdodne, vajon addigra latszani fog nagyon? Es mire szamithatok, ha odaerek, fizetik az utamat, es aztan kiderul a "turpissag"?
2011. dec. 7. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon rizikós, eleve kell bizonyos tőke hogy kimenj, ezt viszont bukni fogod, mert kizárt, hogy januárban még ne látszódna semmi. Legyél tisztességes, te is tisztességes bánásmódot vársz el, gondolom.
2011. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!