Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjet nem akarok, de gyereket...

Férjet nem akarok, de gyereket igen, működne?

Figyelt kérdés

Szeretem a szingli életet, de vágyom egy gyermekre. Mennyire lenne ez önzőség a részemről a leendő gyermekkel szemben?

Férjet, szeretőt nem akarok, mert ritkán látok jó kapcsolatokat magam körül...


2011. dec. 20. 15:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem normális dolog.
2011. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
egy gyereknek szüksége van mindkét szülőre
2011. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nincs szükség mindkét szülőre. Én egy szülővel nőttem fel és semmiben nem szenvedtem hiányt. Sem anyagiakban, sem szeretetben és egyáltalán nem alakult ki komplexusom, nem vagyok lelkibeteg, homoszexuális és nem utálom a másik nemet sem. Jobb így felnőni mint egy rossz házasságban, ahol a gyerek csak a feszültséget érzi. F/22
2011. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
50%
Anyukám egyedül nevelt/nevel:D sosem éreztem hogy kellene egy apa
2011. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 LadyLee ***** válasza:

"egy gyereknek szüksége van mindkét szülőre"


Nyilván az az ideális, de azért még mindig jobb egy gyereknek megszületni és felnőni egy szülő mellett, mintha egyáltalán nem kapna esélyt az életre.


Szerintem nincs gond az egyedül való gyerekvállalással - ha az idő már nagyon sürgetni fog, és épp egyedül leszek, az tuti nem fog abban gátolni, hogy belevágjak. Bár azért nyilván jó lenne hozzá egy apuka is, de ha nem, amiatt azért nem fogom gyerektelenül leélni az életem.


De egyébként fura, kedves kérdező, hogy nem is akarsz párt magadnak - volt valami nagyon rossz tapasztalatod? Mennyi idős vagy? Mit szeretsz a szingliségben?

2011. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy ha megkérdezi hol van az apja, akkor mit fogok neki mondani?? Hogy nem akartam? Nagyobbnak ezt talán megértené, de már óvodában is előjöhet ez a kérdés.
2011. dec. 20. 15:42
 7/33 A kérdező kommentje:

5. A környezetemben sorra mentek tönkre a házasságok, kapcsolatok. A férfiak eltunyulnak (ezt hallom), nem foglalkoznak a gyermekkel, megcsalás..hazugságok...Ez nem túl vonzó nekem.

Mi jó a szingliségben? Hogy a magam ura lehetek, nem kell elfogadnom olyan dolgokat, amik óhatatlanul felmerülnek egy szorosabb kapcsolatban...Viszont szeretnék anya lenni.

2011. dec. 20. 15:45
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Megteheted, de akkor gyerektartást sem akarsz a férfitól, igaz?

És mi van, ha az apa szeretné ismerni és látogatni a gyerekét?

2011. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
mivaaaaan? egy 22éves pasi olvassa a gyerekvállalásos kérdéseket? :D
2011. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is mukodne. Anyagilag viszont eleg megterhelo egyedulallo szulokent de gondolom ezt mar szamitasba vetted. Mert ha apajeloltet nem akarsz akkor gondolom lombik vagy inseminacio johet szoba es olyankor nem is tudod, hogy ki az apa. Tehat gyerektartas kilove. Szeritnem nyugodtan lehetsz anya.
2011. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!