Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni izzadás? Lassan...

Szülés utáni izzadás? Lassan egy éve szültem és azóta nagyon izzadok. Minden polómnak a hónalja tiszta izzadság a felvétel után pár perc múlva.

Figyelt kérdés
Már sok mindent kipróbáltam, de semmi sem segített. Mit tudnék csinálni, hogy ez megszünjön?
2009. máj. 20. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyan ez a helyzet. Nemrég fejeztem be a szoptatást, azóta még rosszabb. Egyszer összeszámoltam: 14 féle izzadásgátlóm van itthon. Végül beruháztam egy Vichy deo-ra, az tényleg hatásosabb, mint a többi, de így ami nem a hónaljamon távozik, az a fejbőrömön és a hátamon csurog ki. Furcsa, de azt vettem észre, hogy ha sír a baba, azonnal ömleni kezd rólam a víz. Mint ahogy korábban beindult a tejem ilyenkor. Arra gondolok, h' a hormonháztartás miatt lehet ez a nagyfokú izzadás, mert korábban nem volt ilyen problémám, és elég sok idő, amíg az ember szervezete visszaáll normál üzemmódba. Az enyém egyébként kilenc hónapos.
2009. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

én sajnos nem szoptattam, mégis izzadok 10hónapja.

szerintem ez az egészséges stressz miatt van, ami bennünk van.

2009. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár én még csak egy hónapja szültem, de ugyanez a helyzet, életemben nem izzadtam ennyit mint most. Remélem hamar elmúlik. Boldog babázást!
2009. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!