Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névváltozás esetén kihez kell...

Névváltozás esetén kihez kell fordulni először? Többi lent.

Figyelt kérdés

A babám most lesz 6 hónapos és most kaptuk meg neki a születési anyakönyvi kivonatot, amely inmáron az apa nevére szól, eddig az én nevemet viselte. azonban, minden irat lakcim, adókártya, tb kártya még az én nevemen van. Kihez kell először mennem és hova, hogy megkapjam az új kártyákat, majd értesithessem a további szerveket is.


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. dec. 28. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem először önk. lakcímkártya. Én fiam külföldön született, és mikor csak egy anyakönyvi kivonatunk volt, ott kellett kezdenünk, onnan oep, és kiküldik a tb kártyát. Nekünk együtt küldte az adókártyával, lehet, hogy ilyen esetben is együtt van, ezt nem tudom.
2011. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a születési anyakönyvi kivonat már az új nevén van, akkor szerintem okmányiroda, aztán tb, hogy a tb kártyát is kicseréljék. de erre a védőnő biztosan tud pontos választ adni:)
2011. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!