Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért viselt meg ennyire...

Miért viselt meg ennyire (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyeség, de egész nap ezen agyalok. Ma délelőtt az egyik plázában a Next ruhaboltban a következő történt: Egy anyuka Stokke babakocsival és LouisVuitton táskával felszerelkezve 80.000! Ft ért vásárolt babaruhákat...

Igen, baromi irigy vagyok, mert a férjemnek(orvos) 4 munkahelye van; reggeltől estig, estétől reggelig dolgozik,hogy el tudjon tartani minket. És a fiam csak a turkálóból ismeri a Next ruhákat-amiket valószínűleg egy hasonló anyuka dobott ki, miután kétszer volt a gyerekén...

Ott egy pillanatig olyan érzésem volt, ahogy álltam mellettük,hogy én nem tudok mindent megadni a fiamnak...


2011. dec. 28. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem kéne ilyenekkel foglalkoznod. Az én lányomnak is vannak turiból való ruhái. Olyanok, amik szinte vádiujjak. Megmerem kockáztatni, hogy némelyik az is!

Viszont van, hogy én is vásárolok a NEXT boltban. Volt, hogy ott hagytam 20 ezret. És nem vásárolok állandóan ott!


Tudod, én úgy vagyok ezzel, hogy megdolgoztam azért, hogy eltartsam magam és a gyermekem. Párom is dolgozik, ő is hoz haza bőven pénzt.

Gondolom ez nálatok is hasonlóképpen így van.

Azért, mert nem tudsz mindennap vagy minden héten otthagyni abban a bizonyos boltban 20-100 ezer forintot, attól még nem vagy szr anya!

2011. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ilyen pillanatok. Az ember elkeskenyedik, aztán továbblép rajta. Feltételezem, te sem gondolod komolyan, hogy nem adsz meg mindent a fiadnak, és azt is tudod, hogy az anyagiakon túl is van világ. És mivel nem ismered ezt a nőt, nem tudhatod, hogy Ő mit irigyelne a te életedből:)
2011. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne törődj az ilyenekkel, nem fontos hogy milyen márkájú ruhát visel a kisfiad,a lényeg hogy meg tudsz/tok neki mindent adni,amire csak szüksége van:)

16/L

2011. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És te mit kerestél a next boltban?
2011. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Körülnéztem. Csak akkor lehet bemenni, ha vásárol az ember???
2011. dec. 28. 23:05
 6/14 anonim ***** válasza:

Én csak akkor szoktam, épp az ilyen helyzetek elkerülése végett. Mert akkor magamra figyelek, meg a zsákmányomra, nem másra.

Egyébként a next angol oldalról direkt lehet rendelni, olcsóbb, mint a magyar bolt.

2011. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Normál esetben nem nézem, hogy ki mit vásárol:) De annyira feltűnő volt, ahogy a babakocsi tele volt akasztgatva ruhákkal, hogy nem lehetett nem észrevenni... Többen megbámulták a boltban.
2011. dec. 28. 23:13
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

egy kisgyereknek baromira mindegy hogy milyen márkájú ruha van rajta, neki azzal adod meg a legtöbbet ha minél jobban szereted!!!! a többi meg nem számít hidd el

Én nagyon nagy gazdagságban nőttem fel, majd meghalt anyukám, és vége lett mindennek, most egy lakásban élünk 2 közalkalmazotti fizuból egy kisfiúval, nincs Stokke babakocsink, de nem is érdekel, a gyerek ha szeretve van ugyanolyan jól érzi magát a mezei babakocsiban is, meg a turis ruhákban!!! nem kell ilyesmivel foglalkozni, az igazán lényeges dolgok nem ezek

2011. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem védeni akarom az ismeretlen anyukát, de lehet, hogy ő sem minden nap vásárol Next boltban, pláne nem annyiért. Voltam már olyan helyzetben (nem next boltban, hanem átlagos gyerekruhás üzletben) hogy engem is megbámultak. Talpig Lewis cuccban, Timberland cipőben, Gucci táskával mentem be (az persze nem volt rám írva, hogy a dzsekimet pl. vaterán vettem kétezerért, a Gucci táskát a férjem hozta New Yorkból, amikor céges úton voltak ott és az USA-ban ezek a dolgok teljesen megfizethetők, a cipőmért is nem egészen ötezret adott odakinn) és több tízezret hagytam a boltban, mert mindkét gyereknek szülinapja volt, pénzt adtak a nagyszülők is, keresztanyjuk is, és épp kinőttek mindent, így bevásároltam, főleg, mert épp akció volt.

Egyébként teljesen mindegy, hogy next vagy más, a gyereknek tényleg nem számít, hogy márkás-e a ruhája, csak kényelmes legyen, azon túl csak az kell neki, hogy szeretetet kapjon minden mennyiségben, az meg nem függ márkától...

2011. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
MIért a látszatra adsz? A gyereked ez szerinted érdekli? Neki az kell, hogy szeressék és biztonságot nyújtsanak neki. Egy sznob szülő meg valószínűleg a bejárónővel cseréltet pelenkát és alig törődik a gyerekével, amit pénzzel meg drága cuccokkal próbál ellensúlyozni. Mindazonáltal lehet, hogy őnagysága nem alszik nyugodtan, mert ki tudja honnan származik ez a sok pénz, illetve hitelből én is tudnék nagy lábon élni. Szóval kakilj rá magas ívből. Kit érdekel egy ilyen spiné?? Csak a boltost, de őt is csak azért, mert nála hagyja a pénzét...
2011. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!