Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen szülted első...

Hány évesen szülted első gyerekedet? Milyen nemű lett? Hogy hívják? A másodikat? Harmadikat? Hány év különbséggel? Terveztek még gyerkőcöt? A gyerekek szeretik egymást? Nem verekednek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 08:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én 29 évesen szültem lányomat, Lillát. Most lesz 3 éves, és úgy néz ki, hogy lesz kistestvére. Kb 3 hetes lehet.
2011. dec. 29. 14:34
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

31 évesen szültem a fiamat, aki a Botond nevet kapta. 2,5 év múlva született a kislányom, Ő Villő lett.

Nagyon szeretik egymást.

Hogy lesz-e még gyermekünk? Nem hiszem. Szeretnék, de mindkét gyerek császárral született, és a 2 között is volt egy méhműtétem, vagyis 2,5 év alatt 3x vágtak fel. örülök az egészséges gyermekeimnek és nem kockáztatok.

2011. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 zkriszti3 ***** válasza:
23 évesen szültem a lányom, 31 évesen a második leányt. Nem születhetett volna több, de a természet fittyet hányt az orvostudományra , így született meg 34 évesen a fiam. Szeretik egymást, és veszekednek is. Mivel már több lett mint amit terveztünk biztosan nem lesz negyedik. Öreg vagyok hozzá és beteg is. Ezért nem születhetett volna meg a fiam aki már 7 éves is elmúlt. Nagyon egyedi a nevük ezért azt nem írnám le.
2011. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32 évesen szültem, fiú, Bálint Péter. Szeretnénk kistestvért, hamarosan rástartolunk.:) (örülnénk, ha ö is kisfiú lenne)
2011. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szia 13/14.!

Kíváncsi vagyok az egyedi névre. Biztos nagyon szép! Ha van mégis kedved, akkor írd meg!

2011. dec. 29. 17:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 19.5 évesen szültem az elsőt,fiú,Áronnak hívják.Aztán eltelt sok-sok év(így alakult),és napra pontosan 16 évvel később megszületett az öcsi,akit Milánnak hívnak.Akkor voltam 35.5 éves.Nyár elején lesz a nagy 20,a kicsi 4 éves,imádják egymást(igaz,a nagy külföldön egyetemista,de napi szinten beszélnek skypon,hetente kimegyünk Hozzá,ráadásul most itthon van december közepe óta).Mi 39 évesek múltunk,és tervezünk még egy gyereket.
2012. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45 évesen Leó
2017. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!