Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes Anyukák? A ti...

Kisgyerekes Anyukák? A ti környéketeken milyen a kutyasz@r helyzet?

Figyelt kérdés

Én már ott tartok, hogy napról napra egyre jobban utálok kimenni sétálni? Minden áldott nap a kutyasz@rt vakargatom a gyerek cipőjéről...

Én próbálok figyelni, a fűbe már nem engedem (ez is már milyen abszurd), de ma is egy pillanat alatt belelépett a járdán egy adagba. Aztán a boltban a bevásárlókocsiban ücsörögve meg szépen a nadrágomba és a táskámba kente míg álltunk a kasszánál, és várakozás közben járt a lába.

Nem vagyok kutyaellenes, imádom őket, van kutyás-kisgyerekes barátnőm is, akinél a fiam együtt játszik a kutyával (ez az anyuka gyereket és kutyát sétáltat egyszerre, mégis össze tudja szedni a kutyája végtermékét, még a fűből is!!!). Csak a kulturálatlan gazdikból van elegem, akik nem képesek legalább a járdáról összeszedni a kutyaszart!

Máshol is ilyen sz@r a helyzet (szó szerint), vagy csak erre mifelénk? Mellékesen nem is egy lepukkant környéken lakunk - Bp. II. kerület


2011. dec. 30. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

:-) Egész jó, max. a fűben akad egy-két kutyagumi. Igaz, mi kertes övezetben lakunk és a közelben van egy hatalmas, korábban bányaként, majd építési törmelék lerakóként használt terület, amit már feltöltöttek, fedtek, füvesítettek, de még nem parkosítottak, így főként csak a kutyákat futtatják ott, szóval eleve vagy a saját kertjében intézi el a kutya a dolgát, vagy ezen a füves területen.

DE én mindig megtalálom azt az egy-két kutyagumit. S a legjobb, hogy csak a kocsiba veszem észre. A párom teljesen kész van tőlem.

2011. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bp. 13. kerület, Újlipótváros dettó...


Engem is nagyon felháborít! Előfordult, hogy a babakocsival sem tudtam kikerülni. Néha annak is örülök, ha a járdára szabálytalanul felparkoló autók előtt elférünk, és még erre is külön figyelni kell. Azért más után hadd ne nekem kelljen a kutyagumit feltakarítanom...

2011. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Panelos környéken lakunk, sokan tartanak kutyát, ami önmagában nem is lenne baj, mert a legtöbben felszedik, illetve van egy sávnyi füves rész, ahol van néhány kutyakaki, de nem azon a részen, ahol általában sétálni, játszani szoktak a gyerekek. Egyetlen kutyával, pontosabban a gazdájával van gond, de azzal képtelenség bármit csinálni. Idős néni kutyája, a gazdája úgy szokta "sétáltatni", hogy kiáll a kapuba, a kutyát meg elengedi, és ott vár rá 10 percet. Szegény kutyát is sajnálom, hogy ennyi neki a napi mozgás. De az a probléma, hogy a nénit nem izgatja, hogy a kutyája a járdára rakja a kupacot, az ott is marad. Állati keskeny a járda itt a házak előtt, szóval nem egyszerű kerülgetni, plusz itt jópáran járnak biciklivel, na annál nincs szebb, amikor valaki átmegy bringával a kakán, és a kupacból lesz egy két méteres sz*rcsík.

Szóltam már szépen, szóltam már csúnyán, de semmi nem használ, rendszeresen ott van a kutyakaka a járdán.

2012. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Társasházban lakunk vidéken,a házban egy kutya van.A gyerekekkel le szoktunk menni az udvarra,ott van játszótér.Sokszor így télen már csak a sötétben jutunk le.A kutyát el szokták hordani sétálni az utcára,ahol elintézi a dolgát,de már többször láttam,hogy éjszaka,késő este éjféltájban kiengedik hogy "futkározhasson" az udvaron.A pasit,a gazdiját láttam a múltkor a kezén egy zacskóval szedegetni utána a kutyaxart,de az asszony nem törődik vele.Ennek hála nemegyszer jöttünk már fel xarosan az udvarról,nagyon-nagyon mérgesek voltunk,különösen,hogy én amúgy is tisztaságmániás vagyok,és nem tudtam a gyereket megakadályozni abban,h beszaladjon a szobába cipőstül,és ne kenje össze a szőnyeget vele(akkor még nem vettük észre h kakás).Grrrrrrrrrrrmmrr!
2012. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!