Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megpályáznátok egy állást...

Ti megpályáznátok egy állást GYED ideje alatt a szünetelő munkahelyeden, ha egy éven belül visszamennél dolgozni amúgy is?

Figyelt kérdés
Viszont ugye eleve kihagytál közel két évet a szakmádban. De vezető lehetnél beosztott helyett.
2012. jan. 3. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megpályáznám! Főleg ha magad is érzed, hogy tudod-e pótolni a 2 év 'lemaradását'. Gondolom a fizu is több lenne, engem ez is motiválna.
2012. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Engem is a fizu motivál :-DDD köszönöm! végülis egy pályázással nincs vesztenivalóm. csak jelenleg még szopik a 14 hósom :-) és az ébren töltött 12 órájából, min 11-et velem tölt naponta, elég nagy "sokk" lesz neki, ha egyszer csak nem így lesz és elég hirtelen. mert a döntés után azonnali a munkakezdés, már beszoktatásra se lenne idő, nem beszélve a beíratásról. persze szüleim segítenének az átmeneti időben szerintem, de akkor is megviselné a hirtelen váltás. vagy engem jobban? :-(((

én nem számítok, csak ő ne sérüljön :-(((

2012. jan. 4. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!