Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikeában kapható MAMMUT gyereks...

Ikeában kapható MAMMUT gyerekszékek (támlás és támla nélküli) hány kilót bírnak el? Elbírnak egy 80-100 kilós felnőttet is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
szerepjátékoztok?
2012. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, el. Én 98 vagyok és simán elbír.
2012. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszolót nem értem, másodiknak köszi az infót. Olyan széket keresünk a gyerekszobába, ami minket is elbír, ha leülünk az asztalhoz gyurmázni, játszani.
2012. jan. 9. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk svala gyerekszékeink vannak az ikeából, 100 kilós ismerősöm nincs, de kb 75 kilós férjemet elbírja bőven.

Nekem ez strapabíróbbnak tűnt, mint a mammut, amikor az ikeában néztem, azért ezt vettem. Valahogy ez nem tűnt olyan borulékonynak. De úgyis megnézed, mielőtt megveszed és majd eldöntöd.

2012. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyerekorvosnál ilyen székek voltak a játszóasztal mellett a váróban. A párom 97 kg--an ráült és a széknek nem lett baja. Nem tűnt úgy, hogy mindjárt szétesne. Szerintem stabil székek. Ja és évek óta ezek vannak ott, több 100 gyerek nyüstöli és semmi bajuk sincs.
2012. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,nekunk támlás van és simán elbírja a kb. 90 kilos férjemet is.
2012. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is támlás van, mindennap ülünk rajta, én 80 kg vagyok, második babával várandós, a férjem pedig 95 kg. Semmi baja a székeknek.
2012. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. jan. 10. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!