Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8-9 éves gyermekek nevelése...

8-9 éves gyermekek nevelése napi szinten hogyan zajlik példás családokban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 8-9 éves gyerekeknek szülői példát kell mutatni, sokat kell vele beszélgetni, ezekből pontosan tudni fogja mit lehet és mit nem!

Valamint a legelső és legfontosabb, hogy szeretni kell őket!

2009. máj. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Példás családokban? :-) Nekem is van 9 éves gyerekem, szerintem jól nevelt, de ez függ a génektől is, hogy milyen. Van egy húga, szintén ebben a családban, hát ég és föld a 2 gyerek, pedig mindkettő lány:-) Vannak szabályok, amiket betartatok vele, nem beszél csúnyán, rendesen tanul, itthon nem erőltetem vele, csak amennyit kell. Szoktunk együtt játszani, tartalmasan tölteni a napokat.
2009. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi családunk nem tudom mennyire példás,de a gyerekek tisztelettudóak másokkal.Itthon viszont igazi olaszos hangulatban élünk,örökös csatazajban :)Én sosem neveltem őket a szó-szoros értelmében,inkább meghallgatom őket és mindent megbeszélek velük.
2009. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!