Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mosdósi vagy a szekszárdi...

Amore kérdése:

Mosdósi vagy a szekszárdi kórház a jobb?

Figyelt kérdés
A lányom sajnos nagyon régóta köhög és úgy nézz ki hogy kórházban kell kivizsgálni az okát! Légyszi ha tudtok valamit ezekről a kórházakról írjátok le! Mennyibe kerül ha én vele maradok éjszaka is?
2012. jan. 11. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,én mosdósra hordtam a kisfiam,igaz ennek már 9 éve.Én úgy emlékszem csak minimális összeget kellett fizetnem mert nem kértem ott enni,mi egy hétig voltunk ott és kibirtam főtt kaja nélkül,egyébbként kajajegyet lehetett venni és menzára járni,de voltak ott büfék és egy nagy abc is,én mindig csak oda jártam.Az orvosokkal nagyon meg voltam elégedve,aránylag kedvesek voltak a növérkék és a tisztasággal sem volt semmi problémám.Nagyon szép hely,gyönyörű parkja van ahol lehet sétálni,én még kirándulni is szivesen mennék oda.Az én babánál kiderült hogy a bal tüdejében 60%-os szükület van,nagyon jó gyógyszereket kapott és 2-3 év alatt kinőtte.Remélem nálatok nincs nagy baj és hamar meggyógyultok!
2012. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat!
2012. jan. 12. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!