Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi igazán az...

Szerintetek mi igazán az unisex színek?

Figyelt kérdés
Piros,lila pl.?
2012. jan. 14. 12:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Zöld, sárga, piros, lila.. Szerintem.
2012. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Zöld szerintem egyértelmű fiús,a sargáról meg nekem a Maya méhecske jut eszembe vagyis lányos :D
2012. jan. 14. 12:38
 3/21 anonim ***** válasza:

Zöld, sárga, barna.

A lila lányos, fiúnak nem használnám, pirosat is csak módjával. Attól függ, mire gondolsz? Ruha, szoba fala, babakocsi, textilek?

2012. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Fiamat lila overálban hoztuk ki a kórházból, ráadásul sötétlila volt, kifelé menet ketten is ledöbbentek, hogy nem kislány. :)

De már 10 hónapos, ma is van sötétlila felsője.

Piros, sárga, zöld.

2012. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak sok kék ruhája van, de nyilván babakocsit, babaplédet nem vennék kéket, nehogy amiatt nézzék fiúnak. De egy szoknya vagy egy fodros pulcsi nem látszik fiúsnak kék-ként sem :DDD

Nézzük meg a felnőtteket: a nők hordhatnak minden férfias cuccot, minden férfias színben, akár kék öltönyt is, csak éppen kosztümnek hívják.

Egy férfi viszont meglehetősen b*zis rózsaszín pólóban, és persze ízlések és pofonok, de szerintem a világoskék sem férfias, a fehér sem, akár a bézs sem... Kinek hogy, de a babáknál is hasonló. Egy jól megválasztott narancs vagy piros ing igazán szexi lehet egy meglett férfiemberen, és ugyanolyan dögös egy 3 éves kisfiún is :)

2012. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

hmm,érdekes hogy ennyien melítitek a sárga,zöldet :D

amúgy mindnre gondolok,textília,ruha,babakocsi stb.

2012. jan. 14. 12:43
 7/21 A kérdező kommentje:

Soha nem vennék fel kék kösztümöt...

Úgy vagyok vele,hogy ha lány akkor nagyon csajos lesz,kék és egyébb árnyalati szóba sem jöhetnek! :)

2012. jan. 14. 12:44
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez csak is a ruha formájától függ.

A lányomnak is van pl zöld fodros kisnadrágja, amit soha nem adnék fura, pedig a szine fius is lehetne.


Piros talán, de nekünk a piros ruhákon is van fodor, behúzás,masni.

2012. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem unisex szinek a krém, kàvé vagy vajszinek, fehér, sàrga, zöld, barna, piros, szürke.

Mi még nem tudjuk a baba nemét, igy ezeket a szineket veszem alapnak, és majd késôbb kiegészitem, feldobom a nemének megfelelö szinekkel.

2012. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Halványzöld, narancs, világosbarna, vajszín, piros!
2012. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!