Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi igazán az...

Szerintetek mi igazán az unisex színek?

Figyelt kérdés
Piros,lila pl.?
2012. jan. 14. 12:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A fiamnak ulszulott korában mindent fehéret vettunk.Késobb jott minden baba szín kivétel a rozsaszín.
2012. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 krisztivan ***** válasza:
Szerintem ez függ attól is hogy mennyire fiús ill.lányos az a baba.Fiamnak van lila hosszú ujjú polója,de sosem nézték még kislánynak mert annyira fiús az arca.Az utcán sem volt sosem olyan kérdés hogy fiú-e?:-))
2012. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy a kéknek, zöldnek, lilának, sárgának melyik árnyalatairól beszélünk... Egy kislánynak nagyon jól állhat egy halványabb, pasztelos zöld vagy kék, egy kisfiúnak egy erősenn sárga , sötétebb lila.
2012. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ami "fiús" szín, az egyben lehet "uniszex" is. Pl. ugye a kék fiúsabb, a rózsaszín lányosabb. Egy kékbe öltöztetett kislány egyáltalán nem fura látvány, de egy tetőtől talpig rózsaszín kisfiú eléggé fura. Szóval lányoknak elmegy az összes szín, fiúknak viszont inkább csak azok, amik nem lányosak.
2012. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az igazán uniszex szerintem a fehér és a sárga. A sötét színek szerintem inkább fiúsak (fekete, barna stb). A lila egyértelműen lányos. A zöld meg inkább fiús. Persze adok a lányomra zöldet is, kéket is meg a többi fiús szín, de általában lányossal kombinálom.
2012. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Világoszöld, citromsárga, narancssárga, világosbarna-( tejeskávé, krém árnyalatokra gondolok) fehér.

Szerintem a piros csak nagyon módjával, a lila meg nem unisex, én legalábbis nem adnám a fiamra...de ez amúgy ízlés kérdése is.

2012. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a rózsaszínen és lilán kívül minden szín uniszex.
2012. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Úgy vagyok vele,hogy ha lány akkor nagyon csajos lesz,kék és egyébb árnyalati szóba sem jöhetnek! :)"


Te jóságos mennybolt! Nekem lányom is és fiam is van. Én a kislányra minden színt ráadások, nem öltöztetem talpig rózsaszínbe, csak ritkán. Amúgy a kedvenc színe a kék, úgyhogy elég sok kék játéka, ruhája stb van (a szobája is világoskék). Én falra tudnék mászni, ha meglátok egy ilyen mini-hercegnőt. De én is hordok minden színt.

A fiamat is színesen öltöztetem, nem csak kékbe meg zöldbe. Csak rózsaszínt és lilát nem adok rá. Az ő szobája zöld.

Eddig senki nem kérdezett rá egyik gyereknél sem, hogy fiú vagy lány, mert eléggé látszik az arcukon. Ha a kislányomnak baba korában fiús arca lett volna, lehet, hogy több rózsaszínt adtam volna rá, de akkor sem lett volna pinky-királylány, az tuti.

A babakocsink pl. ilyen színű:

[link]

Az etetőszék ilyen:

[link]

A mei tai pedig bordós-piros.

Ja, és a kislány az idősebb, és neki vettük még ezeket a cuccokat...

2012. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a lila nem, az inkább lányos szerintem.

Piros, narancssárga, citromsárga, barna, zöld és az árnyalatuk

2012. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Zöld sárga fehér piros narancs vilagosbarna nekünk mindenből ilyenek vannak a második babanak mert végig nem tudtuk a nemet nem mutatta magát így nagyon unisex szobát kapott
2012. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!