Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az új gyed törvény szerint mi...

Az új gyed törvény szerint mi a jobb?

Figyelt kérdés
Ha a gyed után visszamegyek dolgozni a gyerek bölcsibe,és teherbe esek rövid időn belül.Vagy ha a gyed ideje alatt sikerül teherbe esnem?A szülés előtt 15 éves munkaviszonyom volt!
2009. máj. 26. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most még kár ezen gondolkodni, mert max 1 évet fog megélni ez a törvény... Persze, attól függ, hogy mennyi idős a babád. :)
2009. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A dolognak semmi köze nincs az új gyed törvényhez. Juttatások szempontjából az lehet a jobb ha visszamész dolgozni a két gyerkőc között. Ha a második gyerek az elsőre járó juttatás alatt születik, akkor utána is kb. ugyanannyi juttatást kapsz minit ez első után. Ha a kettő között dolgoztál akkor szerencsés esetben több tgyást vagy gyedet kaphatsz.
2009. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az új kormány ezt a törvényt nem módosítja, majd csak egyszer, ha majd a gazdasági helyzet engedi! ( Navracsis mondott valami ilyesmit)


Akkor éri meg visszamenj, ha a gyes után legalább 2 évet dolgozol!

2009. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Szerintem több mint 1 évet fog megélni ez a törvény mivel azt az összes párt tudja,hogy kell a pénz!Na mindegy!

Akkor elvileg nekem mindegy,mert most maximum gyeden vagyok,csak még nem sikerült a második baba,és lassan vissza kell mennem dolgozni!

2009. máj. 26. 08:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Túl sokáig meg nem akarok várni,mert már 34 éves leszek!(HÚÚ)
2009. máj. 26. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen gondolkodom én is, 34 leszek, most jön az első baba, viszont két évnél nagyobb korkülönbséggel nem szeretnénk a kistesót.... Szerintem nem fogok visszamenni a két babaq között dolgozni, 5-6 hónapra nem éri meg.
2009. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!