Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg 18 hónapos kisfiammal...

Jelenleg 18 hónapos kisfiammal vagyok itthon GYED-en (2009. decemberig).2010. januárjában érkezik a kistesó! Anyagilag mi ilyenkor a legjobb megoldás? - visszamondani a GYED-et, kivenni a szabadságot majd elmenni táppénzre - vagy maradni GYED-en?

Figyelt kérdés
És ha táppénzre megyek az mellett jár a GYES? Vagy ha én táppénzen vagyok, apuka pedig dolgozik ő igényelheti a GYES-t? Sajnos nagyon tájékozatlan vagyok ebben a témában, és azt sem szeretném hogy ha papíron visszamennék dolgozni (szabadság+táppénz) és közben esetleg felmondana a cég! Ezt egyáltalán megtehetnék (egy eléggé embertelen és gátlástalan cégről beszélünk)?
2009. máj. 26. 22:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Szia!


Örülök hogy minden rendben, majd én is írok, már nagyon várom. :)

Addig is minden jót Nektek, szép napot: Alexandra

2009. máj. 29. 14:06
 22/23 anonim ***** válasza:
szia, na mi volt a dokinál? Szilvi
2009. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Minden rendben volt! :)

Én 6 hetesnek gondoltam, de azt mondta az orvos, hogy már igencsak 7 hetes. :) Szóval vagy nagyobb, vagy még a végén igaz lesz a megérzésem és ketten vannak! :)

Láttam az UH-n is, még csak egy pici kis "folt", de az én pici "foltom" és nagyon-nagyon örülök neki!!! :D

Írj majd ha mész legközelebb, meg úgy egyébként is írhatsz, de ha gondolod privát üzenetben akár egy MSN címet is küldhetsz. :)

Én is írok majd, legközelebb június 24-én megyek.

Addig is minden jót, vigyázz magatokra!

2009. jún. 4. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!