Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit adjunk az ápolóknak ami...

Mit adjunk az ápolóknak ami kevés pénzből is kijön?

Figyelt kérdés
Holnap kell vinni a kisfiamat utoljára kötözésre és volt 2 ápolója, aki nagy odaadással gondozta, amikor nem voltam mellette. Az egyik egy fiatal lány, még tanuló, a másik viszont egy fiatal férfi. Sajnos nagyon kevés az amit rájuk tudunk szánni (1-2ezer), rengetegbe kerül az útiköltség. Gondoltam rá, hogy egy kisebb ajándékcsomagot állítok össze mindkettejüknek, de azt hol tudom beköttetni? Útközben csak maximum tescoban tudunk megállni, nálunk pedig ilyen lehetőség nem igazán van. Esetleg egy-egy alkohol mindkettejüknek? Mondjuk Voilá (nő), na de a férfinak? Adnátok tanácsot? Köszönöm!!
2012. jan. 19. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
èn nem vinném tulzásba. ez a feladatuk és ha a gyerek képes rajzolni valamit maga csinálni, az lenne a legjobb, de ha még kicsi hozzá, akkor egy tábla csoki, egy kisebb bombon pont megfelel a célra.
2012. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

készíts egy lapot amiben megköszönöd h kedvesek voltak


sok esetben ezt elteszik és még büszkék is rá :-)


(soha nem adtam se pénzt de mást azért mert rendesek voltak még szülésnél sem kaptak csak egy lapot ( az egyik még mindig kint van a falon a csecsemős szobában ))

2012. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy ez a dolguk és én sem adtam soha senkinek semmit, pont ezen okból kifolyólag. Most mégis úgy gondolom, ők ketten maximálisan megérdemlik mert nem csak a 16 hós fiammal, hanem velem is törődtek amikor kellett.
2012. jan. 19. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló4

Igen, ez a dolguk. Ezt a munkát nem a pénzért csinálja valaki. Csak az eü. dolgozónak is jól esik a köszönöm. A Kérdező pár szóval, és egy kis csekélységgel szertné megköszönni két embernek azt, hogy figyeltek rá, türelemmel, odafigyeléssel, kedvességgel bántak velük a betegség ideje alatt. Ha Te ezt nem érted meg, akkor, kérlek, gondold át, amit írtam.

Kedves Kérdező! Bocsi, h offoltam a kérdésedet, de az ilyen embereket nem értem.... Szerintem a bon-bon, kávé,ital személytelen, bár hasznos ajándék. Én a helyedben egy köszönőlapot csinálnék, és pár kedves sor mellé beragasztanám a kisfiam képét. Oké, mellé még egy tábla csoki is belefér. Szívből jövő ajándék egy kis nasival. Hidd el, örülni fognak!

2012. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1-2ezer ft, akkor szerintem vegyetek 1-1 doboz bonbont és kész, hidd el, ennek is fognak örülni!!
2012. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, a kedves 3. hozzászóló fogalmazta meg tökéletesen. Sajnos tényleg csak valami csekélységre futja most, de úgy gondolom az is több mint a semmi.
2012. jan. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!