Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hat a gyerekre, ha...

Hogy hat a gyerekre, ha szülők már a terhesség ideje alatt is rossz kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag már szakítottak, nem szeretik egymást, de most hogy kiderült, hogy terhes a lány, a gyerek miatt együtt erőltetik a dolgot...
2012. jan. 23. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lesz kiegyensúlyozott baba, a szülők miatt ő is feszült lesz és sírós
2012. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rád,hogyan hatna ha a szüleidnél lenne ez???

Ha valami nem működik azt nem kell erőltetni...senkinek se jó a gyereknek se ha a szülei "kényszerből" élnek egy fedél alatt...ezt nem lehet egy életek keresztül játszani.

2012. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, sőt szerintem az embereknek túl nyomó többsége így látja. Csak azt nem értem, hogy pont akiknek kéne, azok nem tudnak felelősségteljes döntést hozni. Holott elvileg felnőtt embereknek vallják magukat.
2012. jan. 23. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnél ugyanez volt a helyzet, sőt a terhesség egész ideje alatt annyit veszekedtek, kiabáltak egymással, hogy idegileg kikészültek egymás mellett. A terhesség után sem volt ez másképp. Azt gondoltuk, milyen kiegyensúlyozatlan, sírós babájuk fog születni. Hát pont az ellenkezője lett, egy tündéri aranyos, nyugodt gyerek, szerintem összecserélték a korházban. 2 évesen is ugyanolyan nyugodt, amit nagyon csodálok, az is lehet hogy süket?
2012. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ismerősömék is igy voltak, sajna most per van a gyerekért, ráadásul születés után az anya lemondott róla, most anyai mama neveli elég szarul, az apa meg szenved miatta.
2012. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!