Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok úgy, hogy nem vettete...

Voltatok úgy, hogy nem vettetek meg egy cuccot a teszveszen/vaterán, mert érthetetlenül magas volt a postaktg?

Figyelt kérdés

Sima belföldi postával, nem ajánlottan, majdnem 1200 Ft. Kisgyereknek való cipő, nagyon könnyű, még a doboza is pici. Nem értem miért ilyen drága erre a postaköltség. Megnéztem más eladók hasonló cipőit is, ott feleannyi a postaktg. Még sosem fizettem ennyit belföldi csomagért, egy külföldi küldemény (Amerikából), az került ugyanennyibe.

Ti is soknak találjátok?


2012. jan. 23. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is sok.

Ajánlott levél postai díja 750 gramm és 2 kg között 1080 Ft, ha kisebb a csomag súlya, még annyi sem. Lehet rászámol csomagolási költséget is. Kérdezz rá az eladónál, hátha csak elírta véletlenül.

2012. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg felszámol valamennyit a csomagolásra is. Mondjuk, 2 kilóig bármit feladhatsz levélként, ha dobozban van.

Legtöbb eladó nem számít fel külön pénzt a csomagolásra, a postáig való szállításra, de már én is láttam néhánynál, hogy kiírja a terméklapon.

Én is szoktam venni is és eladni is, de olyan helyről nem veszek, aki túl sokat számol a postára és én se teszek rá semmit a posta díjaira, hisz amúgy se olcsó...

2012. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, látom ráadásul nem ajánlott díjat írt ki ennyiért az eladó, szerintem is túl sok.
2012. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen sok, de lehet, hogy csak találomra írta be. Én is jártam már így, rá is kérdeztem és mondta az eladó, hogy még kezdő és nem tudta mit írjon. Természetesen kevesebb volt a pk.
2012. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg is kérdeztem, azt válaszolta annyi amennyit odaírt. Szerintem a gyári cipősdobozba csomagolta volna, mert le volt vele fényképezve, úgyhogy az sem került volna semmibe.

Na mindegy, már úgyis lejárt az aukció (nem vette meg senki).

Köszi a válaszokat.

2012. jan. 23. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez szemétség volt tőle és azt hiszem a szabályzat is tiltja.
2012. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kiscipő szerintem az ajánlva 650 vagy ha nagyon vastag vagy vastag dobozában küldi akkor 950 ajánlva max...az 1200 nem tudom hogy jött ki neki mert ha még csomagként is számolta az is "csak" 1115.
2012. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!